Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

3 pkt w Zalasie

LKS Victoria Zalas – MKS Fablok Chrzanów 1-3 (1-2)

Fablok: Prowalski – Praszek (75′ Surowiec), Trzeciak, Kadłuczka, Klocek – Brzezoń, Sabuda (80′ Pabis) – Piechota, Sz. Stach (90′ Gędłek), Kędziora (88′ Wójcik) – Matys (65′ Ząbek)

Bramki:
22′ samobójcza
34′ Kędziora
68′ Piechota

Żółta kartka: Kędziora

Sobotnie spotkanie z ostatnią drużyną chrzanowskiej A-klasy rozpoczęło się od szybkiego prowadzenia gospodarzy. W pierwszej minucie meczu zawodnicy Victorii wyprowadzili szybkę kontrę a piłkę wrzuconą w pole karne na wślizgu do swojej bramki pakuje Trzeciak. Od tego momentu drużyna Zalasu broni się całą drużyną ograniczając się do gry z kontry. W 9 minucie doskonałą sytuację do wyrównania po podaniu Kadłuczki marnuje Matys. Trzynaście minut później mamy już remis. Piłka po rykoszecie trafia do Kędziory, ten decyduje się na mierzony strzał, który broni bramkarz ale nadbiegający obrońca umieszcza piłkę we własnej bramce. Drużyna Fabloku dąży do objęcia prowadzenia co udaje się w 34 minucie. Przed polem karnym faulowany jest Klocek a rzut wolny na bramkę zamienia Kędziora uderzając w krótki róg bramki Zalasu.

Od początku drugiej połowy chrzanowianie starają narzucić się swój styl gry. W 53 minucie po szybkiej kontrze i podaniu Matysa w bramkarza uderza Piechota. Minutę później Kędziora podaje do niepilnowanego Matysa, który niedokładnie podaje do Piechoty a jego uderzenie ląduje na bocznej siatce. Mija kilka minut i kolejną świetną okazję po podaniu Sz. Stacha marnuje Matys. W 65 minucie Praszek podaje do Sabudy, który decyduje się na uderzenie z dystansu ale piłka trafia w słupek. Trzy minuty później Fablok podwyższa prowadzenie. Piechota wykorzystuje prezent od obrońcy i pewnie uderza obok bliższego słupka.