Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Awans do finału wojewódzkiego …

MKS FABLOK Chrzanów mistrzem Małopolski Zachodniej

W dniu 9.02.2020 w Libiążu pod balonem odbyły się rozgrywki trampkarzy w ramach corocznych mistrzostw Małopolski Zachodniej, W turnieju wzięły udział 4 zespoły – mistrz powiatu oświęcimskiego czyli Unia Oświęcim, mistrz powiatu wadowickiego czyli Beskid Andrychów oraz dwaj przedstawiciele powiatu chrzanowskiego MKS Fablok Chrzanów i Górnik Libiąż.

Młodzi chrzanowianie zaprezentowali się bardzo dobrze wygrywając rozgrywki i uzyskując awans do finału wojewódzkiego który odbędzie się w Krakowie w dniu 15.02.2020.

Wygrywając zawody chłopcy otrzymali okazały puchar. Królem strzelców imprezy został Nikodem Przystalski zawodnik MKS Fablok Chrzanów zdobywca 4 bramek.

Skład MKS Fablok Chrzanów:

Igor Kurdziel, Filip Śmiłek, Oskar Głowacz, Konrad Machowski, Nikodem Przystalski, Dominik Jochymek, Oskar Bocek, Gabriel Sieprawski, Kamil Kołodziej

W finałach wojewódzkich zagrają: Wisła Kraków, Krakus Nowa Huta, Termalika Bruk-Bet Nieciecza, Glinik Gorlice, MKS Limanowia, Westovia Tarnów, Unia Oświęcim oraz MKS Fablok Chrzanów

Warto przypomnieć że w poprzednim roku mistrzem województwa Małopolskiego został klub MKS Fablok Chrzanów wygrywając w finale z Tarnovia. Było to historyczne zwycięstwo gdyż nikt wcześniej z Małopolski Zachodniej nie zdobył tytułu mistrza województwa.