Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Dokąd zmierza opieka sportowców…

Kiedy jest się piłkarzem zdrowym i młodym, a  życie jawi się piękne i nieskończone kto zastanawia się kiedy sportowca dopada kontuzja, zwłaszcza w ligach niższych bo wówczas nagle rodzi się smutek, strach, obawa o przyszłość.

Szymek bo o nim tutaj dygresja tego newsa mówi przede wszystkim o tym co może się pojawić, a raczej kto…, gdy nagle podczas turnieju zdarzy się poważna kontuzja i nagle, a jak ostatnio to nie nagle zjawia się opieka medyczna, a wśród niej człowiek ze słowami…, „ty już masz skończoną karierę piłkarską”

Ale Szymek to twardy Gość, a poza tym to czy słowa mają decydować o przyszłości młodego piłkarza kiedy do końca nie wiadomo o co chodzi…

Niestety z Nowym Rokiem weszła w życie ustawa o ratownictwie medycznym i nie zawsze ludzie pracujący w niej są kompetentni nie tylko o wiedzę medyczną ale samo podejście do pacjenta.

Dzisiaj Szymek po kilku tygodniach od kiedy doznał kontuzji ma się bardzo dobrze i trenuje jak inni zawodnicy. Życzymy każdemu następnemu kontuzjowanemu zawodnikowi (oby jak najrzadziej) wiary przede wszystkim w samego siebie, w słowa, które usłyszy wewnątrz siebie albo od przyjaciół bo każdy z Was jest Fantastyczny i może więcej niż mu się wydaje!