Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna
Fablok Liga

Dominacja w lidze wojewódzkiej

AP 21 KrakówMKS Fablok Chrzanów 0:2 (0:0)

Kolejny mecz w lidze wojewódzkiej pokazał że cel młodych chrzanowian dojdzie na pewno do skutku tylko kwestią czasu jest w którym meczu ten cel osiągną. Celem oczywiście jest awans do najlepszej 8 w lidze wojewódzkiej i można przyjmować zakłady w którym meczu zostanie on osiągnięty.

Ap 21 Kraków było tylko tłem dla rozpędzonej Lokomotywy która jest nie do zatrzymania i ma już 6 pkt przewagi nad drugim w tabeli Progresem Kraków a odbyło się dopiero 6 kolejek. W 6 meczach MKS Fablok Chrzanów zdobył 18 punktów oraz bramki 24:1.

Musimy awansować do wyższej ligi żeby chłopcy się rozwijali gdyż 2 liga wojewódzka jest tylko przystankiem który musimy pokonać – relacjonuje trener chrzanowian.

Mecz w Krakowie pokazał że nawet w młodzikach trenerzy potrafią ustawić przysłowiowy autobus i grać tylko na ewentualny remis gdyż posiadanie piłki wynosi około 80% – 20% dla Fabloku Chrzanów.  Ostatni mecz z Cracovia spowodował że zespoły nie chcą grać z nami w piłkę tylko ustawiają się defensywnie – dodaje trener.

Bramki zdobyli:

Dusik i Zieliński

Skład MKS Fablok Chrzanów:

Kraczka Kurdziel – Kot Śmiłek Zając Kubala Głowacz – Mostowik Diaw Karcz Stępniak Dusik – Zieliński Machowski Szewczyk Bocek

MKS Fablok Chrzanów – jedyny klub w Chrzanowie!!! 

Fablok był Fablok jest Fablok będzie ………. a reszta – czas pokaże 

 

1 Response

  1. Trener AP

    A skąd pomysł, że założeniem taktycznym było posiadanie piłki?
    I bardzo proszę o rozwinięcie tematu „kradzieży” w kontekście AP 21 Kraków, Młodzik D1?