Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

FABLOK CHRZANÓW – ARKA BABICE 1:3 (1:0)

W sobotnie popołudnie na stadionie w Chrzanowie doszło konfrontacji drugiej drużyny z trzecią. Od samego początku spotkania było widać, że remis nie satysfakcjonuje żadnej z drużyn. Na boisku było widać dużo męskiej walki z sytuacjami bramkowymi z jednej i drugiej strony. Jednak na pierwszą połowę to nasza drużyna schodziła prowadząc 1:0 po bramce Jana Boguckiego z rzutu wolnego. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie. W 55 minucie goście wyrównują spotkanie po błędzie obrońców.  Po starcie bramki nasza drużyna stworzyła kilka sytuacji bramkowych ale brakowało szczęścia aby zdobyć gola. W 80 minucie goście wychodzą na prowadzenie po bramce z rzutu karnego. Wynik na 3:1 ustalił w 94 minucie zawodnik Arki i nasz drużyna musiała przełknąć gorycz porażki.