Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Fablok Chrzanów podpisał umowę Partnerską z ProTrainUp!

Kolejny krok w stronę profesjonalizacji poczynił nasz Klub. Młodzi piłkarze, ich rodzice, a także wszyscy trenerzy, będą mieli dostęp i korzystali z narzędzia jakim jest Dziennik Elektroniczny ProTrainUp. „Dziennik w Fabloku jest niezbędny do nadzorowania i prawidłowego prowadzenia szkolenia, zgodnego z prowadzonym systemem szkolenia zawodników Fabloku”- mówi Piotr Stach odpowiadający za organizację szkolenia w naszym klubie.

Dziennik ma wiele zalet: Pozwala usystematyzować i uporządkować całość procesu szkolenia, pomaga monitorować postęp zawodników, a także prowadzić archiwizację treningów, wyników czy indywidualnych statystyk zawodników.

Z dziennika ProTrainUp będą korzystać wszyscy członkowie Fabloku Chrzanów. Każdy znajdzie tam coś dla siebie. Wykorzystanie tego narzędzia zależą od potrzeb różnych użytkowników.

Trenerzy zyskują fantastyczne narzędzie statystyczne , które integruje w jednym miejscu zarówno dane ilościowe , jak i jakościowe w postaci komentarzy pozostawionych przy danych treningowych lub meczowych.

Klub zyskuje narzędzie do stałego monitoringu pracy trenerskiej oraz kreowania wewnętrznego systemu szkolenia klubu.

Zawodnik może obserwować jak radzi sobie na treningach, co powinien poprawić, a w jakich elementach osiągnął już dobre wyniki.

Rodzice młodych zawodników mogą mieć wgląd w wyniki sportowe swoich dzieci. Mogą także sprawdzić, czy uczęszczają one regularnie na treningi swojej drużyny.

ProTrainUp pozwala także na komunikowanie się trenera ze swoimi podopiecznymi (przysyłanie materiałów, gotowych treningów w formie animacji- pozwala to na zaoszczędzenie czasu na tłumaczenie ćwiczeń w trakcie zajęć), czy zawodników między sobą. Komunikator serwisu ProTrainUp stworzony został na wzór najlepszych rozwiązań tego typu i nie odbiega funkcjonalnością i niezawodnością od popularnych serwisów społecznościowych.

Fablok Chrzanów korzystać będzie ze specjalnej i dedykowanej dla naszego klubu wersji dziennika ProTrainUp, dzięki której użytkownicy mają dostęp do bogatej bazy materiałów szkoleniowych, a także w ramach podjętej współpracy, bezpłatnych szkoleń dla kadry trenerskiej.

Dodatkowo będziemy mieli dostęp do specjalnego programu SportLiveTag do wykonywania analizy gry naszych drużyn oraz poszczególnych zawodników co jeszcze bardziej podniesie profesjonalizm w szkoleniu w naszym Klubie.

Z dziennika ProTrainUP korzystają znane kluby w Polsce: Zagłębie Lubin, Górnik Zabrze, Zagłębie Sosnowiec, Cracovia Kraków oraz Wisła Kraków.