Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Fablok mistrzem jesieni !!!

Fablok: Ryszka – Drabiński, Oczkowski, Kułaga, Fudali (74. Sz. Przepiórka), Dobrzański, Chrząszcz, Jochymek (56. Domurat), D. Sabuda, Bogucki (90. Dzierwa), Kędziora (89. D. Przepiórka)

Bramka:
Sabuda 34′

Żółte kartki: Dobrzański, Fudali, Bogucki, Kędziora, Sz. Przepiórka

 

Spotkanie na szczycie chrzanowskiej A-klasy ściągnęło na trybuny ok. 300 osób. Pierwsza połowa to przewaga gości. Już w 8 minucie Drabiński traci piłkę ale udaje mu się przerwać dobrą sytuację Arki. Fablok odpowiada kontrą zakończoną strzałem Chrząszcza, który z trudem wybija poza boisko Proksa. Chwilę później goście mają kolejną dobrą sytuację. Wrzutkę z lewej strony boiska zakończoną strzałem głową broni Ryszka. Kolejne 10 minut to dwie dobre sytuacji Arki ale strzał w wolnego i uderzenie z 5m broni bramkarz Fabloku. W 34 minucie jedyną bramkę spotkania zdobywa Dawid Sabuda po podaniu Boguckiego. Druga połowa to bardziej wyrównana walka z obu stron, jednak ponownie więcej sytuacji ma Arka. W 53 minucie uderzenie napastnika gości przelatuje nad bramką. 8 minut później sytuację sam na sam ma Domurat ale nie udaje mu się podwyższyć prowadzenia. W 67 minucie Kędziora decyduje się na strzał w długi róg, bramkarz wybija piłkę pod nogi Boguckiego, który zbyt długo zwleka z uderzeniem i mamy tylko rzut rożny. Kolejne kilka minut to 3 okazje do doprowadzenia do remisu dla Arki. Strzał z rzutu wolnego wędruje nad poprzeczką, a w kolejnych dwóch sytuacjach Ryszka ratuje Fablok przed utratą gola.
Dzięki temu zwycięstwu Fablok wskoczył na pozycję lidera A-klasy i wiosenna runda zapowiada się równie emocjonująco jak jesienna.