Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Fablok w najlepszej ósemce Mistrzostw Polski U-16 !!!

W rozegranych w miniony weekend Młodzieżowych Mistrzostwach Polski w Fustalu w kategorii U-16 drużyna Fabloku zajęła miejsca 5-8 !!!
Rozgrywki grupowe nasi zawodnicy zakończyli na drugim miejscu z dorobkiem 6 punktów.
W pierwszym spotkaniu pokonali 4-1 KP Piła po dwóch bramkach Jakuba Gędłka oraz trafieniach Oskara Chechelskiego i Filipa Macudy. Drugi mecz to porażka z późniejszym brązowym medalistą mistrzostw Odrą Opole 2-6. Bramki dla Fabloku w tym spotkaniu zdobyli Maksymilian Pędrys oraz Jakub Gędłek. Trzeci mecz to pewne zwycięstwo nad Unisławiem 3-1 po dwóch bramkach Karola Piechoty oraz jednej Oskara Chechelskiego.
Zajęcie drugiego miejsca w grupie oznaczało, że trafiamy na wielokrotnego Mistrza Polski czyli Rekord Bielsko-Biała. Już na początku spotkania MVP turnieju czyli Bartosz Guzdek wyprowadza Rekord na dwubramkowe prowadzenie. Zawodnicy Fabloku podejmują walkę ale brakuje dokładności w wykończeniu akcji. Do przerwy bielszczanie prowadzą 3-0. Po zmianie stron Fablok coraz śmielej atakuje ale to Rekord zdobywa kolejną bramkę. Minutę później pierwszą bramkę dla gospodarzy turnieju zdobywa Oskar Chechelski. Fablok stwarza kolejne okazje do zmniejszenia strat, niestety bez rezultatu. W 18 minucie spotkania uderzenie Filipa Macudy ląduje na poprzeczce. Końcowy wynik na 5-1 w ostatniej minucie spotkania ustala zawodnik Rekordu Bielsko-Biała Kacper Kasprzak.
Mimo porażki nasi zawodnicy mogą chodzić z podniesioną głową. Podjęli walkę ale niestety trafili do cięższej części drabinki turniejowej a porażki odnieśli jedynie z brązowym medalistą oraz z tegorocznym Mistrzem Polski Rekordem Bielsko-Biała.

Dziękujemy chłopakom za grę całym sercem oraz walkę do samego końca!!

Kibicom dziękujemy za najlepszy doping jaki mogliśmy sobie wymarzyć !!