Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Godne reprezentowanie chrzanowskiego futsalu…

Zawodnicy Fabloku, którzy w większości  reprezentowali kadrę U16 SCHLF Chrzanów na Mistrzostwach Polski w Futsalu w dniach 10-12 luty praktycznie nad ranem w poniedziałek powrócili z Białegostoku do Chrzanowa.

Nie można się wstydzić żadnego rozegranego meczu. Kiedy finał wydawał się na wyciągnięcie ręki seria rzutów karnych zdecydowała, że trzeba było walczyć drużynie SCHLF Chrzanów o 3 miejsce. Tym razem sytuacja się niestety powtórzyła i ponownie rzuty karne zdecydowały o porażce i ostatecznym 4 miejscu w Polsce.

Na pewno zawodnicy nie mogą się obwiniać za niewykorzystanie karnych bo ten element gry był praktycznie szczątkowo trenowany i za to należy winić wyłącznie trenera.

W żadnym z rozegranych 6 meczów podczas Mistrzostw piłkarze chrzanowscy w regulaminowym czasie nie ponieśli porażki.

 

Wyniki grupowe:

SCHLF Chrzanów – Futsal Przeworsk 5:1

SCHLF Chrzanów – Malwee Łódź 2:2

SCHLF Chrzanów – MOKS Białystok 2:1

 

Ćwierćfinał:

SCHLF Chrzanów – Jeziorak Iława 4:0

 

Półfinał:

SCHLF Chrzanów – Kamionka Mikołów 2:2, karne 0:2

 

Mecz o 3 miejsce:

SCHLF Chrzanów – Rekord Bielsko-Biała 1:1, karne 1:3

 

Kadra SCHLF Chrzanów:

Kacper Burzej, Paweł Prowalski – Gerard Kapcia, Dawid Motyczko, Damian Przepiórka, Kacper Kołodziejczyk, Kacper Cziszewski, Patryk Jaszczur, Jakub Jochymak (kapitan), Marek Starzycki, Marek Kapcia, Piotr Knapik, Dawid Celmer.

 

Bramki:

Przepiórka – 6

Jochymek – 3

Kapcia G. – 3

Starzycki – 1

Knapik – 1

Jaszczur – 1

Cziszewski – 1

 

Pamiętajcie Pany, że ten sukces w 99% jest Waszą zasługą, a resztę rozdajcie według uznania…

 

Dziękuję Wszystkim Zawodnikom za wielkie zaangażowanie w meczach, często okupionych bólem i urazami, a mimo to dalej wychodziliście na parkiet i walczyliście.

Pokazaliście, że w tej kategorii wiekowej możecie z każdą drużyną w Polsce podjąć równorzędną rywalizację w futsalu. Dziękuję również za fantastyczną atmosferę podczas pobytu.

Podziękowania również należą się Panu Prezesowi chrzanowskiego futsalu Kubie Zielińskiemu jak również Adamowi Banachowi za dopięcie spraw organizacyjnych jak również Panom Prezesom Arturowi Filipskiemu z Fabloku Chrzanów i Hubertowi Szumniakowi z SP Górnik Libiąż, że zawodnicy mogli bez najmniejszych problemów uczestniczyć w przygotowaniach i w Mistrzostwach Polski.

Nie można również zapomnieć o Panu kierowcy, który zadbał o bezpieczny przejazd naszej młodzieży, dzięki Panie Witku i Wszystkim, którzy śledzili i kibicowali na bieżąco mecze rozgrywane przez Piłkarzy.