MKS Fablok Chrzanów – LKS Żarki 6-8 (3-5)

Fablok: Ryszka – Drabiński, Przepiórka Sz., Dobrzański, Kułaga – Stach, Sabuda, Ząbek, Fudali – Chrząszcz, Kędziora

Na zmiany wchodzili: Przepiórka D., Chojnowski, Matys, Piechota, Bogucki

29′ Ząbek
51′ Bogucki
73′ Dobrzański
83′ Chojnowski

3′ 0-1. Strata na połowie boiska, zawodnicy Żarek atakują prawą stroną boiska i zdobywają prowadzenie po strzale z 5go metra

5′ Rajd lewą stroną pomocnika LKSu. Strzał z ostrego kąta broni obchodzący urodziny Ryszka

7′ 0-2. Zawodnik Żarek uderza w poprzeczkę po dośrodkowaniu z lewej strony boiska. Zawodnicy Fabloku próbują wyprowadzić akcję ale piłkę traci Ząbek i Ryszka zostaje pokonany po raz drugi

9′ Okazja na zmniejszenie prowadzenia gości. Piłka wybita z pola karnego trafia pod nogi Stacha ale też zamiast przymierzyć uderza siłowo i strzał przelatuje nad poprzeczką

11′ 0-3. Kolejna wrzutka w pole karne wykorzystana bezlitośnie przez zawodników Żarek. Ryszka bez najmniejszych szans

12′ 0-4. Sędzia dyktuje rzut karny dla LKSu. Pewny strzał w prawy dolny róg bramki

15′ 1-4. Fablok bierze się za odrabianie strat. Żarki tracą piłkę w okolicach 16tki a Bogucki nadbiegając pewnie strzela pierwszą bramkę

16′ 2-4. Kędziora wrzuca piłkę w pole karne, bramkarz wybija wprost na głowę Chrząszcza, który celnie główkuje

29′ 3-4. Kędziora faulowany w polu karnym. Jedenastkę pewnie wykorzystuje Ząbek

31′ 3-5. Chrząszcz waha się z wybiciem piłki przed polem karnym co z zimną krwią wykorzystuje napastnik Żarek. Zawodnicy Fabloku sugerują wejście nakładką ale sędzia nie zmienia decyzji

42′ Piłkę przed polem karnym otrzymuje Bogucki, decyduje się na uderzenie ale strzał minimalnie obok bramki

51′ 4-5. Fablok zdobywa bramkę kontaktową. Dobrzański odbiera piłkę obrońcy Żarek, zbiega na bok pola karnego i „wykłada” piłkę Boguckiemu, który takich sytuacji nie marnuje

60′ Ryszka podaje piłkę wprost pod nogi napastnika Żarek. Ten podaje do kolegi ale ten niepilnowany pudłuje z bliskiej odległości

63′ 4-6. Kułaga zagrywa piłkę w pole karne ale zostaje przechwycona przez obrońcę Żarek. Szybka kontra zakończona bramką po wrzutce w pole karne

73′ 5-6. W środku boiska piłkę przejmuje Dobrzański. Decyduje się na techniczny strzał z 25m, który wpada po rękach bramkarza w okienko

76′ 5-7. Żarki wykonują rzut wolny. Piłka uderza w poprzeczkę i trafia wprost pod nogi niepilnowanego zawodnika

83′ 6-7. Kędziora mija kilku zawodników Żarek, zagrywa piłkę na 5m do Chojnowskiego a ten pewnie uderza obok bramkarza

90′ 6-8. Kędziora wybija piłkę wprost pod nogi przeciwnika, który wykorzystuje prezent od zawodnika Fabloku