Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Intensywny weekend trampkarzy

W dniach 7-8 grudnia trampkarze MKS Fablok Chrzanów rozegrali aż dwa turnieje. W sobotę zespół rywalizował w eliminacjach do mistrzostw Polski w futsalu w kategorii U-14 które odbyły się w Nowinach a w niedzielę w rozgrywkach organizowanych przez podokręg Chrzanów które zostały rozegrane pod balonem w Libiążu.

Dwa turnieje które bardzo różniły się od siebie przede wszystkich nawierzchnią oraz liczbą zawodników.

W sobotę zespół MKS Fablok Chrzanów nie zaliczy do udanych gdyż nie awansował do mistrzostw Polski.

Wyniki MKS Fablok Chrzanów:

z Krakusem Nowa Huta 1:6

z Nowinami 3:3

ze Słomniczanką 3:5

z Busko Zdrój 6:1

Skład MKS Fablok Chrzanów:

Burdzy Kurdziel – Głowacz Śmiłek Kubala Zając Jędrszczyk Kołodziej Stępniak Bocek Machowski Przystalski Jochymek Krzanik

W zespole MKS Fablok Chrzanów wystąpił Tomasz Krzanik z Triumfu Alwernia. Dziękuję Filipowi Seremakowi i Mariuszowi Majowi za zgodę na udział w/w zawodnika.

 

Niedziela w wykonaniu zawodników z Chrzanowa była zdecydowanie lepsza. Zespół MKS Fablok Chrzanów pod balonem w Libiążu rozegrał 3 spotkania i wszystkie zakończył zdecydowanymi zwycięstwami i awansował do rozgrywek Małopolski Zachodniej które odbędą się 9 lutego również pod balonem w Libiążu. Chłopcy w 3 meczach zdobyli aż 16 bramek nie tracąc żadnej.

 

Wyniki:

MKS Fablok Chrzanów – MKS Trzebinia 5:0

MKS Fablok Chrzanów – UKS Górnik Libiąż 4:0

MKS Fablok Chrzanów – Wolanka Wola Filipowska 7:0

Królem strzelców imprezy został Nikodem Przystalski z MKS Fablok Chrzanów który zdobył 7 bramek.

 

Trampkarze MKS Fablok Chrzanów rozegrali dwa turnieje ze zmiennym szczęściem. Zdecydowanie zawodnicy z Chrzanowa wolą grać na boisku czy to sztucznym czy naturalnym a hala nie do końca im pasuje – relacjonuje trener Łukasz Matusik. Turniej w Nowinach zdecydowanie nam nie wyszedł i nie ma co zrzucać na nawierzchnię – dodaje trener.

Powoli zbliżają się święta i zasłużona przerwa dla wszystkich w gronie rodzinnym a po Nowym Roku bierzemy się ostro do pracy aby jak najlepiej się przygotować do Top Elite 12 który odbędzie się w ostatni weekend marca.

Skład MKS Fablok Chrzanów:

Kurdziel Zawadziński – Głowacz Kubala Śmiłek Kołodziej Machowski Bocek Przystalski Stępniak Jochymek

 

Podokręg Chrzanów zorganizował 4 turnieje na szczeblu powiatowym w których awans do Małopolski Zachodniej uzyskały po 2 drużyny.

Junior Starszy

miejsce pierwsze – MKS Trzebinia 

miejsce drugie – MKS Fablok Chrzanów 

 

Junior Młodszy

miejsce pierwsze – MKS Trzebinia

miejsce drugie – MKS Fablok Chrzanów 

 

Trampkarze

miejsce pierwsze – MKS Fablok Chrzanów 

miejsce drugie – UKS Górnik Libiąż 

 

Młodzicy

miejsce pierwsze – UKS Górnik Libiąż

miejsce drugie – MKS Trzebinia

Szczebel powiatowy pokazał że w powiecie dominują 3 zespoły. Drużyny MKS Fablok Chrzanów i MKS Trzebinia wprowadziły do kolejnego etapu po 3 zespoły a UKS Górnik Libiąż 2 zespoły.

Rozgrywki na szczeblu Małopolski Zachodniej odbędą się w dniach 8-9 luty w Libiążu w których awans do etapu wojewódzkiego w Krakowie uzyskają po dwie najlepsze ekipy a finał wojewódzki odbędzie się 15-16 luty.