Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

„JM” Victoria Jaworzno – Fablok Chrzanów 4:7 (1:1)

W dniu 06.03.2017 (poniedziałek) o godz.16.00 został rozegrany sparing między Juniorami Młodszymi Victorii Jaworzno i MKS Fablok.

Ponownie w sparingu mogli zagrać wszyscy zawodnicy trenujący na co dzień w grupie Juniorów Młodszych. Każdy mógł przebywać na boisku co najmniej 45 minut, a zarazem był to już ostatni sparing, w którym w jednym meczu grali wszyscy zawodnicy.

Mimo nie najlepszych warunków boiskowych najważniejsze, że zawodnicy Fabloku stworzyli kilka ciekawych sytuacji bramkowych, kilka z nich wykorzystali. Potrafili dłużej utrzymać się przy piłce i rozegrać kreatywnie piłkę mimo zagęszczenia fragmentów pola gry przez gospodarzy. Nie ustrzegli się również prostych błędów, a w konsekwencji utratą 4 bramek ale w ogólnym podsumowaniu wszyscy zawodnicy „Młodej Lokomotywy” przejawiali dużą ochotę do gry i każdemu z osobna należą się słowa podziękowania.

 

 

Bramki: Przepiórka 2 bramki z rzutów karnych, Łaski 2, Węgorek, Motyczko, Starzycki

Skład: Prowalski – Ciupek, Cholewa, Jaszczur, Slósarz, Kotela, Celmer, Przepiórka, Starzycki, Kapcia G., Knapik, Motyczko, Łaski, Barański, Kołodziejczyk, Nawrot, Potoczny, Wojtaś, Węgorek, Lichota.

 

Dziękujemy drużynie Victorii Jaworzno za rozegrany sparing i życzmy razem z Trenerem sukcesów w rozgrywkach rundy wiosennej.

 

Dziękuję Rodzicom za pomoc w transporcie na mecz.