Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

JS: Orzeł Ryczów – MKS Fablok Chrzanów 1-1 (0-0)

Orzeł Ryczów – MKS Fablok Chrzanów 1 : 1 ( 0 : 0 )

Fablok: Wątroba – Nawrot, Kawala D, Filipski, Surowiec – Kawala J,Cira – Pabis, Wójcik, Brandys (55’ Ślebioda ) – Olszowski ( 55’ Klechowski )

Bramka: 87’ Pabis

Żółta kartka: Cira

Juniorzy starsi rozpoczęli rozgrywki rundy wiosennej od wyjazdowego meczu z drużyną Orła Ryczów.

Początek meczu to wysoki pressing Fabloku. Już w 8’ mamy szansę na gola. Po wyjściu na czystą pozycję Pabis zostaje nieprzepisowo zatrzymany i sędzia dyktuje rzut karny. Jednak prosty strzał Olszowskiego broni bramkarz gospodarzy. Mecz jest toczony w szybkim tempie, lecz więcej sytuacji mają piłkarze Orła. Druga część meczu to sytuacje pod obiema bramkami. W 54’ uderzenie a raczej dośrodkowanie z rzutu wolnego mija wszystkich i wpada w długi róg naszej bramki. Fablok próbuje odwrócić wynik meczu. Dobrze broni Wątroba, który zapobiega utracie kolejnej bramki. W 83’ zagranie z prawej strony w polu karnym sprytnie przepuszcza Pabis do nabiegającego Klechowskiego, który jednak przenosi piłkę nad bramką. 87’ to gol dla naszej drużyny. Po podaniu K. Kawali, Pabis wychodzi przed obrońców i strzela obok interweniującego bramkarza.

Wynik remisowy nie krzywdzi żadnej z drużyn. Zespół Fabloku należy pochwalić za duże zaangażowanie, a naszych kibiców za gorące reakcje na sytuacje meczowe.