Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Junior Młodszy

Junior Młodszy

Informacje

drużyna Junior Młodszy

Terminarz rozgrywek „MLJM” wiosna 2017

kolejka 1    18-03-2017 (sobota), godz.10.00
Tarnovia Tarnów – Fablok Chrzanów

kolejka 2    25-03-2017 (sobota), godz.10.00
Fablok Chrzanów – AS Progres 2001 Kraków

kolejka 3    05-04-2017 (środa), godz.16.30
Soła Oświęcim – Fablok Chrzanów

kolejka 4    08-04-2017 (sobota), godz.10.00
Fablok Chrzanów – Dalin Myślenice

kolejka 5    13-04-2017 (czwartek), godz.11.00
AP Profi Zielonki – Fablok Chrzanów

kolejka 6    22-04-2017 (sobota), godz.10.00
Fablok Chrzanów – Tarnovia Tarnów

kolejka 7    30-04-2017 (niedziela), godz.11.00
AS Progres 2001 Kraków – Fablok Chrzanów

kolejka 8    06-05-2017 (sobota), godz.10.00
Fablok Chrzanów – Soła Oświęcim

kolejka 9    14-05-2017 (niedziela), godz.12.30
Dalin Myślenice – Fablok Chrzanów

kolejka 10   20-05-2017 (sobota), godz.11.00
Fablok Chrzanów – AP Profi Zielonki

Regulamin:

Po rozgrywkach grupowych odbędą się mecze systemem pucharowym o miejsca: 1-4, 5-8, 9-12, 13-16, 17-18 (najpierw na krzyż 1-4 i 2-3, a następnie o 1. i 3. miejsce w danej „czwórce”; o 17-18. miejsca jedynie mecz i rewanż).

Treningi/Mecze – Kwiecień/Maj:

 

28.04.2017 (piątek), godz.16.30 boisko Kościelec.

Decyzja odnośnie treningu zapadnie w dniu treningu – obecny stan płyty boiska nie nadaje się do treningu.

 

 

 

 

 

 

Najbliższy mecz MLJM: AS Progres Kraków – MKS Fablok Chrzanów

 

30.04.2017 (niedziela), mecz godz.11.00 (zbiórka przed Halą MOKSiR, godz.08.40), kadra zawodników zostanie podana w dniu 28.04.2017.

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

Barański Aleksander
Chudy Marcel
Ciupek Jakub
Cziszewski Kacper
Ferdek Szymon
Jaszczur Patryk
Jochymek Jakub
Kania Filip
Kapcia Gerard
Kapcia Marek
Knapik Piotr
Kołodziejczyk Kacper
Kotela Filip
Motyczko Dawid
Nawrot Mateusz
Przepiórka Damian
Prowalski Paweł
Starzycki Marek
Trzeciak Mikołaj
Dawid Celmer
Szymon Cholewa
Emil Hoffmann
Kacper Klechowski
Kacper Łaski
Jakub Szumniak
Piotr Ślósarz
Mateusz Węgorek
Damian Wilczak
Konrad Wojtaś

Trener: Zbigniew Pawela
UEFA B

Zbigniew Pawela trener

Jako zawodnik:

Piłka nożna jedenastoosobowa: Fablok Chrzanów, Górnik Siersza, Olympique Lievin (Francja), Sierra Leone (Liga wewnętrzna Izrael), Góral Żywiec, Okęcie Warszawa, Alwernia, Górnik Libiąż.

Futsal: Północ Chrzanów – Mistrz Polski, Superpuchar Polski, 2-krotnie 3 miejsce w Polsce, Zawisza Gliwice, Kaktus Warszawa, Irex Sosnowiec – 6 miejsce w Ekstraklasie.

Ponad 30-krotny reprezentant Polski w Futsalu, uczestnik Mistrzostw Świata w Hong Kongu.

Trener drużyn: Promyk Bolęcin, Zatorzanka Zator, Górnik Libiąż, Alwernia, UKS Ołtarzew, Fablok Chrzanów