Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna
Fablok Chrzanów

Klasa A – Terminarz wiosna 2016

Wiosnę widać coraz wyraźniej tak więc runda rewanżowa już tuż tuż. Fablok ma do rozegrania jeszcze jeden mecz kontrolny z Polonią Luszowice, a już 2 kwietnia zmierzy się jako gospodarz z Victorią Zalas. Początek spotkania, które zostanie rozegrane na boisku przy ulicy Szpitalnej, o 15:00.
Poniżej prezentujemy kompletny terminarz rundy wiosennej chrzanowskiej Klasy A.

Kolejka 14:
Arka Babice – Wolanka Wola Filipowska 2016-04-02; 16:30
Błyskawica Myślachowice – Wisła Jankowice 2016-04-03; 16:30
FABLOK CHRZANÓW – Victoria Zalas 2016-04-02; 15:00
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Unia Kwaczała 2016-04-02; 16:30
LKS Zgoda Byczyna – Tęcza Tenczynek 2016-04-02; 16:00
MKS Alwernia – Start Kamień 2016-04-02; 16:30
Orzeł Balin – Polonia Luszowice 2016-04-02; 16:00

Kolejka 15:
Orzeł Balin – Arka Babice 2016-04-09; 16:00
Polonia Luszowice – MKS Alwernia 2016-04-09; 16:30
Start Kamień – LKS Zgoda Byczyna 2016-04-09; 16:30
Tęcza Tenczynek – LKS Ciężkowianka Jaworzno 2016-04-09; 16:00
Unia Kwaczała – FABLOK CHRZANÓW 2016-04-09; 16:30
Victoria Zalas – Błyskawica Myślachowice 2016-04-09; 16:30
Wisła Jankowice – Wolanka Wola Filipowska 2016-04-09; 16:30

Kolejka 16:
Arka Babice – Wisła Jankowice 2016-04-17; 16:30
Wolanka Wola Filipowska – Victoria Zalas 2016-04-16; 16:30
Błyskawica Myślachowice – Unia Kwaczała 2016-04-16; 16:30
FABLOK CHRZANÓW – Tęcza Tenczynek 2016-04-16; 16:00
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Start Kamień 2016-04-16; 16:30
LKS Zgoda Byczyna – Polonia Luszowice 2016-04-17; 16:00
MKS Alwernia – Orzeł Balin 2016-04-16; 17:00

Kolejka 17:
MKS Alwernia – Arka Babice 2016-04-23; 17:00
Orzeł Balin – LKS Zgoda Byczyna 2016-04-23; 16:00
Polonia Luszowice – LKS Ciężkowianka Jaworzno 2016-04-23; 17:00
Start Kamień – FABLOK CHRZANÓW 2016-04-23; 17:00
Tęcza Tenczynek – Błyskawica Myślachowice 2016-04-24; 17:00
Unia Kwaczała – Wolanka Wola Filipowska 2016-04-23; 17:00
Victoria Zalas – Wisła Jankowice 2016-04-23; 17:00

Kolejka 18:
Arka Babice – Victoria Zalas 2016-04-30; 17:00
Wisła Jankowice – Unia Kwaczała 2016-04-30; 17:00
Wolanka Wola Filipowska – Tęcza Tenczynek 2016-04-30; 17:00
Błyskawica Myślachowice – Start Kamień 2016-04-30; 17:00
FABLOK CHRZANÓW – Polonia Luszowice 2016-04-30; 17:00
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Orzeł Balin 2016-04-30; 17:00
LKS Zgoda Byczyna – MKS Alwernia 2016-04-30; 17:00

Kolejka 19:
LKS Zgoda Byczyna – Arka Babice 2016-05-03; 17:00
MKS Alwernia – LKS Ciężkowianka Jaworzno 2016-05-03; 17:30
Orzeł Balin – FABLOK CHRZANÓW 2016-05-03; 17:00
Błyskawica Myślachowice – Polonia Luszowice 2016-05-03; 17:30
Start Kamień – Wolanka Wola Filipowska 2016-05-03; 17:30
Tęcza Tenczynek – Wisła Jankowice 2016-05-03; 17:00
Unia Kwaczała – Victoria Zalas 2016-05-03; 17:00

Kolejka 20:
Arka Babice – Unia Kwaczała 2016-05-08; 17:30
Victoria Zalas – Tęcza Tenczynek 2016-05-07; 17:30
Wisła Jankowice – Start Kamień 2016-05-08; 17:30
Wolanka Wola Filipowska – Polonia Luszowice 2016-05-07; 17:30
Błyskawica Myślachowice – Orzeł Balin 2016-05-07; 17:30
FABLOK CHRZANÓW – MKS Alwernia 2016-05-07; 17:00
LKS Ciężkowianka Jaworzno – LKS Zgoda Byczyna 2016-05-07; 17:00

Kolejka 21:
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Arka Babice 2016-05-14; 17:00
LKS Zgoda Byczyna – FABLOK CHRZANÓW 2016-05-14; 17:00
MKS Alwernia – Błyskawica Myślachowice 2016-05-14; 17:30
Orzeł Balin – Wolanka Wola Filipowska 2016-05-14; 17:00
Polonia Luszowice – Wisła Jankowice 2016-05-14; 17:00
Start Kamień – Victoria Zalas 2016-05-14; 17:30
Tęcza Tenczynek – Unia Kwaczała 2016-05-14; 17:00

Kolejka 22:
Arka Babice – Tęcza Tenczynek 2016-05-22; 17:30
Unia Kwaczała – Start Kamień 2016-05-21; 17:30
Victoria Zalas – Polonia Luszowice 2016-05-21; 17:30
Wisła Jankowice – Orzeł Balin 2016-05-21; 17:30
Wolanka Wola Filipowska – MKS Alwernia 2016-05-21; 17:30
Błyskawica Myślachowice – LKS Zgoda Byczyna 2016-05-21; 17:30
FABLOK CHRZANÓW – LKS Ciężkowianka Jaworzno 2016-05-21; 17:00

Kolejka 23:
FABLOK CHRZANÓW – Arka Babice 2016-05-28; 17:00
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Błyskawica Myślachowice 2016-05-28; 17:00
LKS Zgoda Byczyna – Wolanka Wola Filipowska 2016-05-28; 17:00
MKS Alwernia – Wisła Jankowice 2016-05-28; 18:00
Orzeł Balin – Victoria Zalas 2016-05-28; 17:00
Polonia Luszowice – Unia Kwaczała 2016-05-28; 17:00
Start Kamień – Tęcza Tenczynek 2016-05-28; 18:00

Kolejka 24:
Arka Babice – Start Kamień 2016-06-04; 18:00
Tęcza Tenczynek – Polonia Luszowice 2016-06-04; 18:00
Unia Kwaczała – Orzeł Balin 2016-06-04; 17:00
Victoria Zalas – MKS Alwernia 2016-06-04; 18:00
Wisła Jankowice – LKS Zgoda Byczyna 2016-06-04; 18:00
Wolanka Wola Filipowska – LKS Ciężkowianka Jaworzno 2016-06-04; 18:00
Błyskawica Myślachowice – FABLOK CHRZANÓW 2016-06-04; 18:00

Kolejka 25:
Błyskawica Myślachowice – Arka Babice 2016-06-11; 18:00
FABLOK CHRZANÓW – Wolanka Wola Filipowska 2016-06-11; 17:00
LKS Ciężkowianka Jaworzno – Wisła Jankowice 2016-06-11; 17:00
LKS Zgoda Byczyna – Victoria Zalas 2016-06-11; 17:00
MKS Alwernia – Unia Kwaczała 2016-06-11; 18:00
Orzeł Balin – Tęcza Tenczynek 2016-06-11; 17:00
Polonia Luszowice – Start Kamień 2016-06-11; 18:00

Kolejka 26:
Arka Babice – Polonia Luszowice 2016-06-18; 17:00
Start Kamień – Orzeł Balin 2016-06-18; 17:00
Tęcza Tenczynek – MKS Alwernia 2016-06-18; 17:00
Unia Kwaczała – LKS Zgoda Byczyna 2016-06-18; 17:00
Victoria Zalas – LKS Ciężkowianka Jaworzno 2016-06-18; 17:00
Wisła Jankowice – FABLOK CHRZANÓW 2016-06-18; 17:00
Wolanka Wola Filipowska – Błyskawica Myślachowice 2016-06-18; 17:00