Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Liga jednego zespołu ………..

MKS Fablok Chrzanów z awansem …..

Chłopcy z rocznika 2006 zadziwiają dalej swoją postawą na boiskach w Małopolsce i nie tylko. Zespół MKS Fablok Chrzanów uzyskał w rok dwa awanse , najpierw z ligi okręgowej do wojewódzkiej a następnie z 2 ligi wojewódzkiej do 1 ligi wojewódzkiej.

Chłopcy uzyskali awans już po 10 kolejkach ligi wojewódzkiej a wyznaczyli sobie kolejny cel jakim było wygranie wszystkich meczów w rundzie i tego dokonali relacjonuje trener Łukasz Matusik. Uzyskać awans to jedno a zrobić to w takim stylu jak zrobili to moi podopieczni to wielka sztuka – dodaje trener

Zespół Fabloku Chrzanów na 14 rozegranych meczów wygrał 14 z imponującym bilansem bramkowym 63-5. Nad drugim zespołem MKS Fablok Chrzanów miał aż 14 punktów przewagi. Chłopcy pokazali że zasługują na grę w najlepszej 8 województwa i już na wiosnę zmierzą się w walce o mistrza Małopolski.

Młodzi zawodnicy Fabloku Chrzanów w ciągu jednego roku uzyskali dwa awanse i wygrali aż 25 meczy pod rząd w młodzikach , co więcej licznik bije dalej i już na wiosnę będzie można poprawić rezultat.

Można wiele pisać o tych wspaniałych chłopakach ale teraz potrzeba tylko warunków do tego aby mogli się rozwijać a na razie to chłopcy nie mają gdzie trenować gdyż baza jest bardzo ograniczona.

Na ostatnim meczu rozegranym na boisku w Kościelcu puchar za awans do 1 ligi wojewódzkiej wręczyli prezes Podokręgu Chrzanów Pan Józef Cichoń i szef szkolenia Pan Antoni Gawronek doceniając trud młodych zawodników.

Wyniki MKS Fablok Chrzanów w całej rundzie:

U siebie:

z AP 21 Kraków 8:1

z Pcimianka Pcim 3:0

z AP Ropa Beskidzka 5:0

z Cracovia 7:0

z Górnikiem Libiąż 6:2

z Progresem Kraków 1:0

z Unią Tarnów 2:0

na wyjeździe:

z Ap 21 Kraków 0:2

z Pcimianką Pcim 0:4

z Ap Ropa Beskidzka 0:9

z Cracovia 0:5

z Górnikiem Libiąż 0:5

z Progresem Kraków 1:2

z Unią Tarnów 1:4

Wszyscy strzelcy MKS Fablok Chrzanów:

Piotr Zieliński – 28

Tomasz Dusik – 13

Oskar Stępniak – 6

Konrad Machowski – 5

Dawid Szewczyk – 3

Filip Kot – 2

Oskar Mostowik – 2

Patryk Zając – 2

Szymon Diaw – 1

Oskar Głowacz – 1

Awans uzyskali:

Dawid Kraczka , Igor Kurdziel , Oliwier Zawadziński , Grzegorz Łoziński , Filip Kot , Filip Śmiłek , Patryk Zając , Maciej Kubala , Tomasz Dusik , Dawid Szewczyk , Konrad Machowski , Oskar Mostowik , Oskar Stępniak , Marcin Karcz , Szymon Diaw , Oskar Bocek , Gabriel Sieprawski , Kacper Krause , Piotr Zieliński , Oskar Głowacz

Wielkie podziękowania dla Rodziców , Prezesa Artura Filipskiego , Marcina Korzeniowskiego , trenera bramkarzy Zbigniewa Adamskiego oraz pozostałych trenerów MKS Fablok Chrzanów bez których ten awans nie byłby możliwy!!! 

Pracujemy dalej aby chłopcy coś w piłce osiągnęli!!!