Skład: Pieczonka, Dzierwa, Marzec, Musiał, Pieczara, Romański, Skórzewski, Załuski, Sikora, Myziak.

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Fablok Chrzanów – Tarnovia Tarnów 2:1 (1:0)

bramki: 15′ Jochymek, 77′ Celmer

Skład Fabloku: Prowalski – Ślósarz, Trzeciak, Ciupek, Celmer – Jaszczur (65′ Cholewa), Kapcia G. – Starzycki (70′ Barański), Jochymek, Łaski (60′ Kapcia M.) – Przepiórka.

Kolejne zwycięstwo zanotowali Juniorzy Młodsi Fabloku tym razem nad drużyną Tarnovii Tarnów. Sam mecz już od początku nie zaczął się najlepiej dla miejscowych bo na rozgrzewce przedmeczowej niestety nie był dysponowany do gry Damian Wilczak i należało zrobić korektę w linii obrony.
Pierwsza połowa to dominacja Fabloku z groźnymi kontrami gości z Tarnowa. Swoją przewagę na boisku Fablok udokumentował otwarciem wyniku przez oskrzydlającą akcję bocznego obrońcy Celmera, a następnie mocnym strzałem Jochymka i po pierwszym kwadransie gry Fablok prowadził 1:0.
Doskonałe okazje nie wykorzystali jeszcze w pierwszych 40 minutach ponadto: Łaski, Starzycki i Przepiórka, ten ostatni mijając bramkarza niestety nie trafił futbolówką do pustej bramki.
Druga połowa to w większości już optyczna przewaga Tarnovii, która za wszelką cenę próbowała doprowadzić do stanu remisowego. Udało się to przyjezdnym w 70 minucie spotkania po wrzutce w pole karne i zakończeniu całej akcji uderzeniem piłki głową w dolny róg bramki.
Fablok do końca dążył aby zainkasować trzy punkty. Bliźniaczą okazję bramkową z pierwszej połowy miał ponownie Przepiórka ale tym razem po minięciu bramkarza piłkę zmierzającą do bramki zablokował obrońca gości.
Akcję meczu w 77 minucie przeprowadził jak to było często w rundzie jesiennej Celmer i po minięciu obrońcy gości mocnym uderzeniem z lewej nogi nie dał szans bramkarzowi zapewniając Fablokowi zasłużenie 3 punkty.
Drużyna Fabloku pokazała piłkarski charakter i wiarę, że mimo trudnych chwil na boisku można się przełamać i zagarnąć pełną pulę. Brawo Panowie, dziękuję wszystkim zawodnikom.

Rocznik 2002 – I Liga Okręgowa Trampkarzy Wadowice

Fablok Chrzanów – Unia Oświęcim 1:4

Rocznik 2003

Liga Wojewódzka Trampkarzy

Fablok Chrzanów – Glinik Gorlice 1:4

Bramka: Tajs.

Skład: Cwynar – Filipski Urbański Wójcik Ślebioda – Zarzycki Cira Skoczylas Kosowski – Tajs Sidełko
ponadto grali: Glandys Rutkowski Brandys Urbańczyk

W dniu 22.04.2017 chłopcy z rocznika 2003 na boisku w Balinie rozegrali kolejny mecz w elicie. Tym razem przeciwnikiem Fabloku Chrzanów był zespół Glinika Gorlice który przebył długa drogę do Balina.

Pierwsza połowa w wykonaniu młodych chrzanowian była trochę senna ale mimo tego prowadzili oni 1:0 z faworyzowanym rywalem.

Ładną wrzutką z lewej strony popisał się Łukasz Zarzycki a bramkę głową zdobył Arkadiusz Tajs. Wynik 1:0  nie odzwierciedlał przebiegu spotkania w którym przewagę miał rywal z Gorlic.

W drugiej połowie zespół z Gorlic szybko wyrównał i cały plan legł z gruzach. Kolejne bramki były już tylko kwestia czasu gdyż bardzo dużo błędów w obronie popełniał zespół Fabloku Chrzanów.

Liga wojewódzka to są bardzo wysokie progi i ciężko rywalizować z tymi rywalami podsumował trener Łukasz Matusik.

Rocznik 2004

I Liga Okręgowa Młodzików Wadowice

Fablok Chrzanów – Unia Oświęcim 1:4 (0:2)

Bramka: Kumala.

Skład Fabloku: Pałka, Ciołczyk, Głuch, Dyba, Kumala, Gądek, Mysiura, Bohonos, Dubiel, Stuczyński, Topolski, Pituch, Babicz, Walesic.

21. kwietnia 2017 roku Fablok podejmował na swoim boisku drużynę Unii Oświęcim.

Gospodarze zagrali jedno z najsłabszych spotkań a zwłaszcza nie popisali się obrońcy, których indywidualne błędy spowodowały utratę kolejnych bramek. Na wyróżnienie zasługuje postawa Wiktora Babicza, po którego akcji lewą stroną pięknym strzałem z dystansu popisał się Dawid Kumala pokonując bramkarza gości.

Rocznik 2004/2005 – MŁODZIK LIGA CHRZANOWSKA

Korona Lgota – Fablok Chrzanów 0:11 (0:8)

Bramki: Kamil Dyba x4, Dawid Kumala x5, Kamil Bohonos x2.

Skład Fabloku: Oprocha, Turza, Baliś, Głuch, Gądek, Walesic, Bohonos, Mysiura, Kumala, Dyba.

W poniedziałkowe popołudnie zawodnicy z rocznika 2004/2005 udali się na spotkanie w Lidze Chrzanowskiej do Lgoty. Mecz zakończył się zwycięstwem naszego zespołu 11:0.

Rocznik 2006

W dniu 22.04.2017 rozgrywana była kolejna runda ligi orlików w której prym wiedzie rocznik 2006 czyli popularni Snajperzy.

W tym dniu rozegrali kolejna dwa mecze w tym jeden z Górnikiem Libiąż który zajmuje 2 miejsce tuż za Fablokiem Chrzanów. Mecz był mało emocjonujący gdyż zespół z Chrzanowa prowadził grę a rywale tylko się bronili na własnej połowie.

W drugim meczu spotkali się koledzy z klubu czyli rocznik 2006 rywalizował z rocznikiem 2007.

Wyniki Fabloku Chrzanów:

Fablok Chrzanów – Górnik Libiąż 4:1

Bramki: Szewczyk , Głowacz , Stepniak , Kot

Fablok Chrzanów – Fablok Chrzanów II 13:1

bramki: Karcz – 3 , Mostowik – 3 , Sroka – 2 , Kocot – 2 , Kot , Imiołek , Stępniak

W dniu 23.04.2017 popularni Snajperzy rywalizują podzieleni na dwie drużyny w bardzo dużym turnieju Deichmann rozgrywanym w Krakowie. reprezentują barwy Szwecji oraz Bułgarii.

Na 5 rozegranych spotkań w ten weekend zanotowali 3 zwycięstwa 1 remis i 1 porażkę gdyż grali mecz między sobą.

Bułgaria – Luksemburg 0:0

Skład Szwecji: Kraczka , Kot , Kubala , Śmiłek , Głowacz , Szewczyk , Machowski , Mostowik , Zieliński , Stępniak

Skład Bułgarii: Łoziński , Kurdziel , Kocot , Laba , Fudała , Kowalczyk , Żochowski , Czak , Sroka , Imiołek.

—————————————————————————

Fablok Chrzanów – Kalwarianka Kalwaria 4:0 (3:0)

Skład Fabloku Chrzanów: Kraczka – Śmiłek Kot Głowacz – Machowski Szewczyk Stępniak Mostowik – Zieliński

ponadto grali: Pąchalski Przystalski Czak Karcz Kubala Żochowski Kurdziel

W dniu 24.04.2017 Fablok Chrzanów rozegrał kolejny mecz w lidze młodzików podejmując zespół z Kalwarii.

Chłopcy z Chrzanowa po okazały zwycięstwie z Chełmkiem poszli za ciosem i tym razem wygrali kolejny mecz w lidze ze starszym rywalem. Warto podkreślić że na jesień oba spotkania Snajperzy przegrali.

W kolejnym meczu popis strzelecki pokazał Piotr Zieliński który ustrzelił kolejnego hat tricka.

Pierwszą bramkę Fablok Chrzanów zdobył po rzucie wolnym a trzy kolejne to zespołowe akcje całej drużyny zakończone bardzo dobrym uderzeniem.

Zespół z Kalwarii mimo iż był mocniejszy fizycznie stworzył tylko jedna 100% okazje do zdobycia bramki w całym meczu.

Bramki zdobywali w tym meczu: Piotr Zieliński – 3 oraz Dawid Szewczyk

Wielkie brawa dla chłopców którzy w porównaniu z rundą jesienną zrobili duży krok do przodu i cały czas się rozwijają. W środę gramy z liderem z Trzebinii i ten mecz pokaże w którym miejscu się znajdujemy i czy podążamy w dobrym kierunku. Pomimo tego że w Trzebinii gra rocznik 2004 chcemy się dobrze zaprezentować w tym meczu – podsumował trener Łukasz Matusik

W niedzielę 23.04.2017 r., drużyna reprezentująca nasz klub, rocznik 2006 (Snajperzy), wzięła udział w turnieju Deichmann.
Snajperzy pod przewodnictwem trenera Andrzeja Lament rozegrali dwa mecze odnosząc dwa zwycięstwa.

W barwach Kamerunu nasi chłopcy pokonali Paragwaj 2:1 oraz drużynę Filipin 2:0. Zwycięskie bramki należą do : Igor Pulit, Tomasz Duda, Wiktor Sikora (2 gole).

Skład zespołu: 1. Oskar BOGUSZ 2. Jakub CHMIELARCZYK 3. Tomasz DUDA 4. Łukasz GOŁĘBIOWSKI 5. Filip KRAMARZ 6. Igor PULIT 7. Wiktor SIKORA 8. Jakub SKIBA 9. Bartłomiej ŚRODA 10. Krystian ŚWIDER.