Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Lokomotywa Cup 2017 dla Fabloku Chrzanów

W dniu 26.02.2017 na hali sportowej w Chrzanowie rozegrano turniej dla rocznika 2003 w którym wzięło udział 7 zespołów. System każdy z każdym bardzo się sprawdził i wszyscy byli zadowoleni z rozgrywek – relacjonuje trener Łukasz Matusik. Bezapelacyjnym zwycięzcą turnieju okazał się MKS Fablok Chrzanów którym na 7 spotkań wygrał 6 i tylko jedno spotkanie z jego udziałem zakończyło się remisem. Walka o drugie miejsce była bardzo zacięta gdyż przed ostatnią seria spotkań miała na nie szanse aż cztery zespoły. Ostatecznie 2 miejsce zajął zespół Górnik Libiąż a 3 miejsce MKS Fablok Chrzanów II. Zespoły które zajęły 3 pierwsze miejsca otrzymały okazałe puchary oraz pamiątkowe medale. Pozostałe drużyny otrzymały puchary.

Wyróżniono 4 zawodników którzy otrzymali szklane statuetki w etui.