Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

...tym żyje Nasza drużyna

Mecz kolejki dla Wisły …

MKS Fablok Chrzanów – Wisła Kraków 1:3 (0:2)

Bramkę zdobył Tomasz Dusik

W dniu 27.04.2019 odbył się na boisku w Kościelcu mecz pomiędzy MKS Fablok Chrzanów a Wisłą Kraków który był bardzo emocjonujący i zgromadził na trybunach sporo liczbę kibiców. Spotkanie dwóch czołowych zespołów w lidze nie zawiodło swoim poziomem i zgromadzeni kibice mieli co oglądać gdyż z obu stron sytuacji było co nie miara.

Pierwsza połowa zakończyła się prowadzeniem gości 2:0. Zespół Fabloku miał kilka dogodnych sytuacji których niestety nie wykorzystał. Po przerwie nie zrażeni wynikiem młodzi chrzanowianie ruszyli do ataku i zdobyli kontaktową bramkę który ożywiła mecz. Zarówno gospodarze jak i goście stworzyli kilka fajnych sytuacji które niestety nie zostały wykorzystane a w końcówce meczu Wisła strzeliła 3 bramkę i zdobyła komplet punktów.

Szkoda tego meczu , przy stanie 1:2 mieliśmy swoje sytuacje które zostały zmarnowane – relacjonuje trener Łukasz Matusik.

Wielkie brawa należą się chłopakom za zaangażowanie , walkę, determinację i to że ze stanu 0-2 nie spuścili głów tylko zrobili wszystko co w ich mocy by wyrównać – dodaje trener