Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Młodzik 2006

Młodzik 2006

Informacje

dla drużyny Młodzik 2006

Plan tygodniowy 18.02. – 24.02.2019 

Poniedziałek – treningi na orliku

16.30 – 18.00 grupa Matusika + bramkarze 2006 – stroje błękitne

 

18.00 -19.30 grupa Brońka + bramkarze 2007 – stroje niebieskie

 

Wtorek 

Wolne

Środa – stroje w pasy 

16.30 – 18.00 trening na hali sportowej – grupa Brońka  – stroje żółte

19.00 – 20.30 – grupa Matusika – proszę się ciepło ubrać – trening na orliku

 Czwartek – stroje granatowe

19.30 – 21.00 trening na hali sportowej głównej – grupa Matusika plus bramkarze 2006

Piątek

Amo w Libiążu

Sobota 

wolne

Niedziela

Finał pod balonem w Krakowie

Zbiórka w Krakowie ul. Bulwarowa 39 o godzinie 9.45. Ubieramy dresy klubowe czarno – białe i niebieskie koszulki polo oraz kurtki. Sprzęt pakujemy do czarnych toreb adidasa.

Zabieramy:

LEGITYMACJE

obuwie i ochraniacze

dwa stroje cutline biało  niebieskie oraz żółto niebieskie

wodę niegazowaną

termo

Kadra:

Kraczka

Zając Kot Kubala Tekieli Śmiłek

Szewczyk Machowski Dusik

Zieliński Mostowik Karcz Stępniak

Plany:

28.02-4.03 – Barcelona

10.03 – sparing z Tychami

14-17.03 – turniej w Szalowej

23-24.03 – turniej w Pruszkowie

Podział na grupy:

Grupa trenera Matusika:

Kot , Zając , Kubala , Śmiłek , Głowacz , Kocot , Machowski , Szewczyk , Mostowik , Stępniak , Karcz , Bocek , Krause , Sieprawski , Diaw , Zieliński , Czak , Imiołek , Dusik , Tekieli

Grupa trenera Brońka:

Bogusz , Żochowski , Chmielarczyk, Pulit , Służałek , Kowalczyk,  Brzózka , Basta  , oraz pozostali chłopcy z rocznika 2007

Walczyć trenować Fablok musi panować …………

Kadra sezon 2017-2018

Bogusz Oskar, Brzózka Antoni, Chmielarczyk Jakub, Czak Karol, Duda Tomasz, Fudała Bartosz, Gołębiowski Łukasz, Głowacz Oskar, Imiołek Szymon, Karcz Marcin, Kocot Karol, Kowalczyk Mateusz, Kot Filip, Kraczka Dawid, Kramarz Filip, Kubala Maciej, Kurdziel Igor, Laba Kacper, Łoziński Grzegorz, Machowski Konrad, Mostowik Oskar, Pąchalski Mikołaj, Polan Jan, Pulit Igor, Przystalski Nikodem, Służałek Adam, Sikora Wiktor, Sroka Tymoteusz, Stępniak Oskar, Szewczyk Dawid, Śmiłek Filip, Świder Krystian, Woźnica Andrzej, Zawadziński Olivier, Zieliński Piotr, Żochowski Mateusz

Trener: Łukasz Matusik