Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

OLJ: LKS Orzeł Witkowice – MKS Fablok Chrzanów 1-0 (0-0)

Fablok: Prowalski – Zaczek, Kawala D., Filipski, Ślebioda – Nowak, Cira – Wójcik, Kawala J., Ferdek – Olszowski

Żółta kartka: Cira

W spotkaniu rozegranym w sobotnie przedpołudnie juniorzy Fabloku po przeciętnym spotkaniu przegrali z drużyną Orła Witkowice.

Początek spotkania należał do gospodarzy, którzy wykazali więcej zaangażowania i determinacji. Brak skuteczności i precyzji oraz dobra postawa Prowalskiego zadecydowały, że Witkowice nie schodziły na przerwę z kilkubramkową przewagą. Fablok odpowiedział w tej częsci gry dwukrotnie. W 28 minucie Wójcik uderzył w poprzeczkę, następnie minutę przed końcem pierwszej połowy dwójkowa akcja Olszowski – Wójcik nie przyniosła rezultatu bramkowego.

Druga połowa ponownie rozpoczyna się od doskonałej sytuacji Witkowic uratowanej przez Prowalskiego. W 53 minucie w polu karnym faulowany zostaje Wójcik ale sędzia nie gwizda „jedenastki”. Upomina dodatkowo zawodnika Fabloku, że następnym razem zostanie ukarany za symulowanie. Kilka minut później bramkarz gospodarzy łapie podanie od swojego zawodnika, lecz sędzia ponownie nakazuje grać dalej.. W 63 minucie na ładnie uderzenie z dystansu decyduje się Kawala J. ale piłka mija okienko bramki Witkowic. Kiedy już wszyscy myślą, że spotkanie zakończy się remisem, zawodnik gospodarzy decyduje się na uderzenie zza pola karnego po długim słupku i wpada do bramki obok bezradnego Prowalskiego.