MKS Fablok Chrzanów – LKS Jutrzenka Ostrężnica 8-1 (3-0)

Fablok: Ryszka (60′ Pieczonka) – Chrząszcz (60′ Oczkowski), Dobrzański, Drabiński, Kułaga – Stach Sz., Stępień, Ząbek (45′ Sabuda), Fudali, Bogucki (85′ Stach P.) – Chojnowski

83′ Kułaga
88′ Oczkowski
89′ Stępień
90′ Stach Sz.

W sobotnie popołudnie drużyna Fabloku zmierzyła się z Jutrzenką Ostrężnica. Pierwsze minuty pokazały, że goście ograniczą się do kontr i strzałów z daleka. Momentami przewaga gospodarzy była tak duża, że zawodnicy Jutrzenki mieli problem z opuszczeniem własnej połowy.
Przez 30 minut goście ofiarnie bronili się i często w ostatniej chwili blokowali piłkę po strzałach naszych zawodników. W 34 minucie wychodzimy na prowadzenie. Bogucki wrzuca piłkę z rzutu wolnego do Sz. Stacha a ten bez problemu pokonuje głową bramkarza. Kilka minut później mamy już 2-0. Trójkowa akcja Ząbek – Bogucki – Chojnowski zostaje pewnie wykorzystana przez ostatniego. Dwie minuty później Chojnowski ma okazję powiększyć dorobek strzelecki ale piłka po jego strzale odbija się od poprzeczki. Trafia jednak do Fudalego, który jest faulowany w polu karnym a jedenastkę ze spokojem egzekwuje Ząbek.
Druga połowa to jeszcze większa przewaga Fabloku. Na bramkę musimy jednak czekać do 57 minuty. Bogucki wykonuje rzut rożny, piłka odbija się od jednego z zawodników i trafia do Kułagi, który uderza pewnie pod poprzeczkę. Ataki gospodarzy nie ustają ale to goście zdobywają bramkę. Przejmują piłkę i podają do napastnika, który wychodzi sam na sam z Pieczonką i nie ma problemów z umieszczeniem piłki w siatce. Od 81 minuty Jutrzenka jest zmuszona grać w dziesiątkę. Po faulu ratunkowym na Stępniu obrońca zostaje ukarany czerwoną kartką. Do rzutu wolnego podchodzi trzech zawodników Fabloku, na strzał decyduje się Kułaga i uderza w samo okienko bramki gości. Wynik zostaje ustalony w trzech ostatnich minutach a bramki zdobywają kolejno: Oczkowski, Stępień oraz Sz. Stach.