Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Passa trampkarzy trwa…

MKS Fablok Chrzanów – UKS KS Chełmek 4:1 (1:1)

Kolejne mecz w lidze wadowickiej i kolejna wygrana chrzanowskich trampkarzy którzy po 4 kolejkach mają komplet punktów i przewodzą w ligowej tabeli. Mecz był szczególny z dwóch powodów po pierwsze był rozgrywany na bardzo dobrej murawie w Kościelcu a po drugie zwycięstwo wcale nie przyszło łatwo. Przeciwnik zdobył bramkę na 1:0 już w 3 minucie i bardzo dobrze bronił się na własnej połowie. Długo trwało sforsowanie obrony rywala ale w końcu się udało i Fablok mógł cieszyć się z kolejnej wygranej.

Bramki zdobywali:

Przystalski – 2, Jędrszczyk oraz Karcz

Skład MKS Fablok Chrzanów:

Burdzy – Śmiłek Głowacz Zając Kubala – Przystalski Kołodziej Machowski Karcz Jochymek – Bocek Dudek Jędrszczyk Donecki Stępniak

Liga Chrzanowska

Wolanka Wola Filipowska – MKS Fablok Chrzanów 0:3

Bocek, Dudek i Imiołek

Kolejne zwycięstwo drugiego zespołu trampkarzy którzy również mają na swoim koncie komplet zwycięstw. W dwóch ligach chłopcy wygrali już 7 meczy strzelając sporo bramek.

Najbardziej jestem zadowolony że spora grupa zawodników bierze udział w meczach ligowych co mam nadzieję zaprocentuje w przyszłości – relacjonuje trener Łukasz Matusik

Zawadziński – Chmielarczyk Donecki Kocot Ojrzyński – Kaźmierczak Dudek Bocek Imiołek Szczęśniak Zgudziak Kołodziej, Jędrszczyk