Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna
Fablok Chrzanów logo

Podsumowanie przygotowań seniorów

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej w jednej grupie trenowali seniorzy oraz juniorzy starsi. Zajęcia odbywały się w terenie, Szkole Podstawowej nr 5 na Fabloku oraz na Orliku w Chrzanowie.
Trener Artur Oczkowski jest zadowolony z przebiegu przygotowań do rundy wiosennej ponieważ większość zawodników uczestniczyła w zajęciach treningowych.

W trakcie przygotowań do rundy wiosennej rozegranych zostało 8 sparingów:
Fablok Chrzanów – Promyk Bolęcin 3:2
Fablok Chrzanów – Kolejarz 24 Katowice 0:2
Fablok Chrzanów – LKS Gorzów 0:3
Fablok Chrzanów – LKS Gromiec 1:5
Fablok Chrzanów – KS Chełmek 1:3
Fablok Chrzanów – LKS Żarki 2:4
Fablok Chrzanów – Victoria Jaworzno 0:3
Fablok Chrzanów – Polonia Luszowice 5:0

Z rozegranych sparingów można być zadowolonym ponieważ przeciwnicy byli wymagający. Większość spotkań była rozgrywana z zespołami grającymi obecnie na wyższym szczeblu rozgrywek. Nie patrząc na wynik, każde z tych spotkań wniosło coś pozytywnego. Zostanie to jednak zweryfikowane przez rozgrywki ligowe.

Nie można również wyróżnić pojedynczych zawodników. Zasłużyła na to cała drużyna, ponieważ zawodnicy zostawili dużo wylanego potu podczas treningów. Natomiast grupa juniorów starszych miała okazję zobaczyć jak wygląda praca i zaangażowanie w treningach seniorów.

W trakcie przygotowań Fablok nie zagrał ani jednego sparingu w takim samym ustawieniu, na co wpływ miały kontuzje, praca, oraz uczestnictwo w zajęciach szkolnych.

W trakcie przygotowań kontuzji doznali Bartosz Linczowski, Maciej Krupnik, Jarosław Sandecki, Michał Domurat, Dawid Sabuda. Do rundy wiosennej z kontuzji zdążą wyleczyć się Maciej Krupnik oraz Dawid Sabuda. Pozostała trójka będzie gotowa na późniejszy mecze.

Ze składu nikt nie ubył.
Przybyli: Damian Radosz, Piotr Stach oraz wszyscy juniorzy starsi zostali włączeni do drużyny seniorów.