Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Porażka mimo dobrej gry

MKS Fablok Chrzanów – MGHKS Bolesław Bukowno 0-1 (0-1)

Fablok: Ryszka – Drabiński, Dobrzański, Przepiórka Sz., Chrząszcz – Chojnowski (46′ Kędziora), Stępień, Ząbek (74′ Fudali), Domurat (62′ Przepiórka D.) – Sabuda (69′ Testowany), Bogucki

Przebieg meczu:

1′ Drabiński zagrywa długą piłkę do Domurata, który zostaje uprzedzony przez bramkarza

5′ Ząbek przejmuje piłkę w środku boiska, podprowadza piłkę pod pole karne ale uderza bardzo niecelnie

6′ Do niepilnowanego po prawej stronie Domurata zagrywa Sabuda. Bramkarz Bolesławia uprzedza jednak naszego pomocnika

10′ Ponownie zagrywa Sabuda, tym razem do Chojnowskiego. Obrońca gości wchodzi „nakładką”, ale sędzia nie zauważa faulu

12′ Atak Bukowna. Długie podanie wędruje do napastnika gości, który znajduje się na spalonym i Fablok wznawia grę

14′ Sabuda podaje do dobrze ustawionego Boguckiego. Zamiast uderzać decyduje się na podanie w głąb pola karnego, które z łatwością wybija obrońca Bolesławia.

21′ Rzut wolny dla Bukowna. Wrzutka w pole karne wybita przez Dobrzańskiego

29′ Kolejna groźna akcja gości. Napastnik uderza jednak głową bardzo niecelnie

37′ Długa piłka do napastnika Bukowna ale obrona przejmuje piłkę i wyjaśnia sytuację

38′ Szybka kontra Fabloku. Uderzenie Stępnia zostaje zablokowane

39′ Kolejna kontra MKSu. Sabuda zagrywa na 5m ale Bogucki zostaje uprzedzony przez obrońcę

43′ Dwa uderzenia broni bramkarz gości. Najpierw odbija strzał Sabudy, a następnie dobitkę Chrząszcza paruje na rożny

44′ Dostajemy bramkę „do szatni”. Strzał w poprzeczkę z wrzutki z rzutu rożnego trafia do niepilnowanego zawodnika Bukowna, a ten pokonuje Ryszkę

50′ Groźną kontrę Bukowna przerywa Dobrzański wybijając piłkę na rzut rożny. Wrzutka na 16m ale mocne uderzenie wędruje nad bramką

52′ Faul Kędziory w okolicach pola karnego. Wrzutka gości zostaje wybita a dobitka przelatuje minimalnie nad bramką Fabloku

56′ Domurat zauważa dobrze ustawionego Kędziorę, który zostaje uprzedzony przez bramkarza

58′ Stępień przejmuje piłkę na środku, uderza zza 16tki ale bramkarz Bukowna pewnie broni

59′ Długa wrzutka od Dobrzańskiego do Kędziory zostaje wybita przez obrońcę

62′ Uderzenie Boguckiego z 20m wędruje minimalnie nad poprzeczką

65′ Bogucki wykonuje rzut rożny. Piłka trafia do Sabudy, który uderza obok bramki

66′ Dobra okazja Kędziory. Otrzymuje podanie od Boguckiego, mija zwodem obrońcę i uderza w spojenie bramki Bolesława

69′ Bogucki podaje do Kędziory, ten do Testowanego, który oddaje piłkę Boguckiemu znajdującemu się na dobrej pozycji. Uderzenie ponownie nad poprzeczką

71′ Setka Bukowna. Ryszka uprzedza napastnika gości i ratuje nas przed utratą drugiej bramki

73′ Przepiórka D. wrzuca piłkę w pole karne. Niestety nikt nie zamyka i piłka wychodzi za linię boczną

79′ Kolejna kontra gości wyjaśniona przez Przepiórkę Sz.

83′ Stępień zagrywa do dobrze ustawionego Testowanego. Jego strzał z 16m zostaje zablokowany

85′ Bolesław marnuje dwie okazje do podwyższenia prowadzenia. Oba strzały zawodników gości broni Ryszka

86′ Bogucki podaje do Przepiórki D., ten schodzi z boku na środek i decyduje się na uderzenie z 20m. Piłkę z najwyższym trudem wybija nad poprzeczką bramkarz Bukowna

88′ Setka Chrząszcza. Decyduje się na strzał w polu karnym ale niestety prosto w bramkarza