Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Raport ligowy akademii

Wadowicka liga trampkarzy

Górnik Libiąż-MKS Fablok Chrzanów 0:2(0:0)

We czwartek w Libiążu drużyna rozegrała spotkanie z rówieśnikami z Górnika. Po wysokim zwycięstwie na własnym boisku młodzi chrzanowianie przystąpili do meczu z wolą zwycięstwa. Już w pierwszych chwilach spotkania mogli prowadzić ale swojej okazji nie wykorzystał Kuba Dubiel. Chrzanowianie prowadzili grę na boisku gospodarzy ale niestety zawodziła skuteczność i pierwsza połowa zakończył a się bezbramkowym  remisem. W drugiej połowie kolejne akcje Fabloku przyniosły w końcu efekt bramkowy. Swoje okazje wykorzystał Łukasz Zarzycki i mecz zakończył się zwycięstwem gości.

Chrzanowska liga trampkarzy

Tęcza Tenczynek-MKS Fablok Chrzanów 0:15(0:3)

W sobotnie przedpołudnie na boisku w Tenczynku w ośmioosobowych składach ze względu na drużynę gospodarzy, która nie dysponowała większą ilością zawodników drużyna trampkarzy Fabloku udowodniła swoją wyższość nad zawodnikami z Tenczynka. Grając dwoma siódemkami po pierwszej połowie prowadziła trzema bramkami. Swoje trafienia zanotowali Krupa, Dubiel i Filipski. W drugiej połowie drużyna gospodarzy osłabła i przewaga Fabloku nie podlegała dyskusji i mecz zakończył się efektownym zwycięstwem Chrzanowian.

Kadra:Ciołczyk, Mysiura, Środa, Krupa, Dubiel,Dyba,Gądek, Topolski, Grzyska, Bytomski, Frączek, Baliś, Rutkowski,Zarzycki, Cira, Filipski, Brandys.

Bramki: Krupa x3, Dubiel x2, Filipski x4, Zarzycki, Brandys, Bytomski x3, Grzyska.

Wadowicka Liga młodzików

Snajper Zieliński …..

Wisła Brzeźnica – MKS Fablok Chrzanów 1:5 (0:3)

 W dniu 7.10.2017 chłopcy z rocznika 2006 udali się do Brzeźnicy na kolejny mecz ligowy. Rywal zajmujący 4 miejsce w lidze nie był bardzo wymagającym rywalem i praktycznie po pierwszej połowie było po meczu.

W drugiej połowie młodzi chrzanowianie za bardzo się rozluźnili i pozwolili rywalom na zdobycie honorowego gola.

Bramki zdobywali:

Zieliński – 4 oraz Szewczyk

Skład Fabloku:

Kraczka Łoziński

Kot Kubala Śmiłek Karcz

Machowski Przystalski Mostowik

Zieliński Czak Szewczyk

 Liga Chrzanowska młodzików

MKS Fablok Chrzanów – Champions Chrzanów 3:0 walkower

W lidze Chrzanowskiej chłopcy z Fabloku podejmowali zespół Champions Chrzanów i zdobyli punkty bez walki gdyż rywale nie posiadali legitymacji.

Skład Fabloku Chrzanów:

Kurdziel Zawadziński

Kocot Laba Woźnica Służałek

Sikora Imiołek Kowalczyk Pulit

Bogusz Świder