Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Raport ligowy akademii

Chrzanowska liga trampkarzy

LKS Ciężkowianka Jaworzno – MKS Fablok Chrzanów 2:4(0:4)

Skład: Ciołczyk, Dyba, Dubiel, Kumala, Gądek, Skoczylas, Filipski, Wójcik, Zarzycki, Rutkowski,Brandys, Mysiura, Baliś, Topolski.

We wtorkowe popołudnie odbył się zaległy mecz w chrzanowskiej lidze trampkarzy. Po bramkach Dyby, Filipskiego, Zarzyckiego i Brandysa

drużyna Fabloku wygrała to spotkanie. W drugiej połowie pomimo wielu sytuacji nie udało się zdobyć żadnej bramki a niestety drużyna dała sobie strzelić dwa gole. Nasi zawodnicy muszą zatem popracować nad poprawą skuteczności.

Wadowicka liga trampkarzy

MKS Fablok Chrzanów – Zatorzanka Zator 1:2 (1:1)

Skład:Michał Glandys, Dominik Ślebioda, Dawid Kumala, Patryk Wójcik, Mateusz Mysiura, Adam Filipski, Michał Cira, Łukasz Zarzycki, Bartosz Skoczylas, Aleksander Brandys, Maksymilian Kosowski, Mikołaj Gądek,Kamil Dyba, Kacper Urbańczyk,Jakub Dubiel.

Bramka: A. Brandys.

W czwartkowe popołudnie odbył się zaległy mecz w wadowickiej lidze trampkarzy. Po dobrym spotkaniu niestety drużyna młodej lokomotywy uległa gościom tracąc bramkę w ostatnich minutach spotkania.

 

MKS Fablok Chrzanów- Halniak Maków Podhalański 0:1 (0:1)

W sobotę w wadowickiej lidze trampkarzy młoda lokomotywa spotkała się na boisku na Kątach z rówieśnikami z Makowa Podhalańskiego.

W pierwszej połowie spotkania nasi chłopcy mieli ogromną przewagę na boisku i wiele okazji strzeleckich. Niestety żadnej z nich nie potrafili wykorzystać. Natomiast przyjezdni wykorzystali stały fragment gry i po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzelili bramkę, która jak się później okazało była jedyną bramką w całym spotkaniu. W drugiej odsłonie obraz gry nie uległ zmianie znowu to piłkarze Fabloku mieli wiele okazji do doprowadzenia do remisu lub nawet aby wygrać to spotkanie. Po strzale Łukasza Zarzyckiego piłka odbiła się od słupka bramki Halniaka a strzał Kuby Dubiela minimalnie przeleciał nad poprzeczką przeciwników.

 

Chrzanowska liga trampkarzy

MKS Fablok Chrzanów – Tempo Płaza 14:1 (6:0)

W chrzanowskiej lidze trampkarzy na boisku na Kątach drużyna trampkarzy młodszych Fabloku rozgrywała swoje spotkanie z Tempo Płaza.

Spotkanie zakończyło się okazałym zwycięstwem gospodarzy. Bramki strzelali: Filipski x6, Środa x4, Grzyska, Gądek, Kumala, Dyba.

 

Młodzicy

Liga Wadowicka

 

MKS Fablok Chrzanów – Górnik Libiąż 2:4 (1:2)

 

Mecz pod dyktando gospodarzy którzy musieli walczyć nie tylko z rywalem ale również arbitrem tego spotkania który miał bardzo słaby dzień.

bramki zdobyli: Mostowik i Zieliński

 

Liga Chrzanowska

 

Ciężkowianka Jaworzno – MKS Fablok Chrzanów 2:4

 

Bardzo dobra postawa zawodników przyczyniła się do zdobycie kolejnych 3 punktów.