Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Seniorzy

A Klasa sezon 2017/2018

Informacje

drużyna Seniorów

Wstępny terminarz drużyny seniorów

Poniżej przedstawiamy wstępny terminarz meczów drużyny MKS Fablok Chrzanów. Termin i godzina meczów wyjazdowych może ulec zmianie. _____________________________________________________________________________________   14 kolejka 24-03-2018 Sobota 15.00 Fablok...
Read More

TRENINGI:

 

15.02. (Czwartek)  – godz.18.00   Orlik w Chrzanowie

16.02. (Piątek) – godz.18.00   Orlik w Chrzanowie

18.02  (Niedziela) –  SPARING

19.02. (Poniedziałek) – godz.18.30   Orlik w Chrzanowie

WYKAZ SPARINGÓW:

_________________________________________________________

18.02. (Niedziela) godz. 15.00  boisko w Chełmku

Fablok Chrzanów – Bolesław Bukowno

_________________________________________________________

24.02. (Sobota) godz. 11.00  boisko w Chełmku

Fablok Chrzanów – Nadwiślanin Gromiec

_________________________________________________________

03.03. (Sobota) godz. 17.00  boisko w Chełmku

Fablok Chrzanów – Przeciszowia Przeciszów

_________________________________________________________

11.03. (Niedziela) godz. 15.00  boisko w Chełmku

Fablok Chrzanów – LKS Żarki

_________________________________________________________

18.03. (Sobota) godz. 19.00  boisko w Chełmku

Fablok Chrzanów – Victoria Zalas

_________________________________________________________

24.03. (Sobota) godz. 19.00  boisko w  Płazie

Fablok Chrzanów – Tempo Płaza

_________________________________________________________

 

 

Skład

Sezon 2017/2018

Bramkarze

Grzegorz Ryszka (1982 r.), Adrian Pieczonka (1998 r.), Paweł Prowalski (2000 r.)

Obrońcy

Mariusz Fudali (1995 r.), Łukasz Kadłuczka (1985 r.), Damian Kułaga (1987 r.),  Michał Krauz (1994 r.) Robert Madoń (1998 r.), Artur Oczkowski (1974 r.),  Szymon Przepiórka (1997r.), Mikołaj Trzeciak (2001 r.)

Pomocnicy i napastnicy

Jan Bogucki (1986 r.), Aleksander Barański (2001 r.), Rafał Chrząszcz (1989 r.),  Rafał Dobrzański (1987 r.),  Michał Domurat (1994 r.),  Paweł Drabiński (1993 r.), Jerzy Dzierwa (1999 r.), Kamil Dzikowski (1998 r.), Jakub Jochymek (2000 r.),  Tomasz Kędziora (1998 r.), Kacper Kołodziejczyk (2000 r.),  Damian Przepiórka (2000 r.),  Dawid Sabuda (1996 r.), Marek Starzycki (2000r.), Mateusz Wiśniewski (1990 r.)

Trener: Artur Oczkowski

Kierownik: Grzegorz Palik

Koordynator ds. sportowych klubu: Marcin Korzeniowski

Przybyli

Damian Kułaga – Unia Kwaczała.
Rafał Dobrzański – wolny zawodnik.
Paweł Prowalski – z drużyny junior młodszy.
Tomasz Kędziora – Górnik Zabrze.
Kacper Kołodziejczyk – z drużyny junior młodszy.
Dawid Sabuda – powrót z wypożyczenia Zagórzanka Zagórze.
Marek Starzycki – z drużyny junior młodszy.
Aleksander Barański  –  z drużyny junior młodszy.
Mikołaj Trzeciak – z drużyny junior młodszy.

Ubyli

Maciej Krupnik – Wisła Jankowice.
Damian Gaudyn – Wisła Jankowice.
Adrian Kaczmarski – Grębałowianka Kraków
Adam Skórzewski – UKS Górnik Siersza (wypożyczenie)
Wojciech Załuski – Tempo Płaza.