Sparing: Fablok Chrzanów – MZKS Alwernia 4:0 (2:0)

FABLOK CHRZANÓW – MZKS ALWERNIA 4:0 (2:0)

Fablok: Pieczonka – Kułaga (46′ Trzeciak), Przepiórka Sz., Drabiński – Dobrzański, Stępień, Domurat (55′ Kawala J.), Ząbek (70′ Dusza), Fudali (55′ Mędrzyk) – Przepiórka D. (75′ Kawala D.), Bogucki

44′ Ząbek
49′ Bogucki
75′ Mędrzyk

Przebieg meczu:

8′ Piłka po rykoszecie trafia do Kułagi, ten uderza nad bramkarzem ale obrońca ratuje sytuację

9′ Atak Alwerni. Uderzenie z prawego rogu pola karnego wędruje jednak nad bramką

13′ Domurat wychodzi sam na sam z bramkarzem, który wychodzi zwycięsko broniąc 2 strzały

14′ Dwójkowa akcja Stępień – Bogucki zakończona strzałem nad poprzeczką

15′ D. Przepiórka wrzuca piłkę w pole karne ale uderzenie głową Domurata jest niecelne

27′ Kontra Alwerni. Zawodnik gości uderza obok bramki

29′ Wrzutka Boguckiego w pole karne. Strzał Sz. Przepiórki broni bramkarz

31′ Doskonała sytuacja Ząbka, który uderza niecelnie nie pilnowany na 16 metrze

36′ Stępień zagrywa prostopadłą piłkę do Domurata, który będąc sam na sam pokonuje bramkarza Alwerni

38′ Alwernia wykonuje rzut wolny. Zawodnicy gości dobijają wyplutą przez Pieczonkę piłkę ale sędzia odgwizduje spalonego

43′ Domurat zauważa dobrze ustawionego na 16m Boguckiego a ten uderza w poprzeczkę bramki gości

44′ Wymiana podań pomiędzy Stępniem, Boguckim i Ząbkiem zakończona bramką ostatniego na 2-0

48′ Domurat zagrywa piłkę po linii 5m ale nikt nie zamyka

49′ D. Przepiórka wycofuje piłkę do lepiej ustawionego Boguckiego, który strzałem w długi róg podwyższa prowadzenie

51′ Groźna sytuacja Alwerni. Wrzutka z prawej strony, napastnik gości wygrywa pojedynek powietrzny z Sz. Przepiórką ale uderza głową nad bramką

53′ Bogucki zagrywa do Domurata, który podaje do Ząbka ale ten nieczysto trafia w piłkę

55′ Bogucki podaje do D. Przepiórki ale obrońca Alwerni uprzedza naszego zawodnika

62′ Piękny strzał zawodnika Alwerni z ok. 25m paruje na rzut rożny Pieczonka

64′ Sz. Przepiórka zagrywa długą piłkę do Mędrzyka, który zostaje uprzedzony przez bramkarza

66′ Wrzutka Boguckiego na 5m ale ponownie nikt nie zamyka

72′ Wrzutka Kawali w pole karne, ale faulowany Stępień nieczysto uderza głową. Niestety sędzia nie zauważa faulu

75′ Oblężenie bramki Alwerni. Strzał Boguckiego zostaje wybroniony, ale skutecznie piłkę dobija Mędrzyk

83′ Bogucki zauważa na lewej stronie Mędrzyka, który uderza niecelnie obok bramki

88′ Stuprocentowa sytuacja Alwerni. Napastnik gości uderza nieczysto i piłka opuszcza boisko

89′ Z dośrodkowania zawodnika Alwerni wychodzi strzał w okienko, który zostaje wybroniony przez Pieczonkę