Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Sparing: Fablok – Dulowa 2-3 (0-1)

MKS Fablok Chrzanów – UKS Dulowa 2-3 (0-1)
Bramki: Surowiec, Domurat – Raźniak 2, Cząstka

Fablok: Wątroba (45′ Prowalski) – Surowiec (60′ Ślebioda), Fudali, Trzeciak (60′ Filipski), Nawrot – Sabuda, Kumala (45′ Ząbek), Piechota (75′ Rutkowski) – Macuda (60′ Pabis) , Matys (60′ Olszowski), Domurat (60′ Ferdek)

W sobotnie popołudnie na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Jaworznie drużyna Fabloku podejmowała przeciwnika z chrzanowskie A-klasy, zespół UKS Dulowa.
Zawodnicy MKSu bardzo dobrze rozpoczęli spotkanie realizując przedmeczowe założenia. Niestety to Dulowa wychodzi na prowadzenie po kontrze Raźniaka, który lobuje Wątrobę a piłka od poprzeczki wędruje do bramki. Fablok przeważa w posiadaniu piłki i stwarza groźne sytuacje, niestety bez efeku bramkowego. Dulowa stara się kontrować ale pierwsza połowa nie przynosi kolejnych bramek.
Początek drugiej połowy to szybsza gra Fabloku, która przynosi wyrównanie po strzale Surowca. Chwilę później drugą bramkę dla MKSu zdobywa Domurat. Kwadrans przed końcem zawahanie obrońców Fabloku wykorzystuje Raźniak i mamy remis. W ostatnich minutach Dulowa zdobywa zwycięską bramkę. Do dośrodkowania skaczą Prowalski oraz Cząstka ale to ten drugi trafia głową obok bramkarza Fabloku.
Mimo porażki oraz „szpitala” w drużynie Fabloku cała drużyna zaprezentowała się bardzo dobrze co pozwala z optymizmem czekać na kolejne spotkania oraz na inaugurację rundy wiosennej.