Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Sparing: Nadwiślanin Gromiec – Fablok Chrzanów 2:3 (1:0)

W rozegranym w sobotę meczu na boisku w Gromcu, nasza drużyna pokonała występującą w V lidze drużynę Nadwiślanina. Mecz rozgrywany w samo południe mógł podobać się publiczności oglądającej spotkanie. W I połowie gra głównie toczyła się z środkowej strefie boiska a sytuacje bramkowe jakie stworzył obydwa zespoły podały łupem bramkarzy lub mijały światło bramki. Gdy wydawało się, że I połowa zakończy się wynikiem remisowym z prawej strony boiska dośrodkowuje zawodnik Gromca, piłkę dostaję napastnik i strzela bramkę na 1:0. Druga połowa przyniosła więcej emocji i kibice zobaczyli 4 bramki. Na 2:0 podwyższają gospodarze – wyrzutka z prawej strony mija dwóch środkowych obrońców Fabloku i strzałem głową napastnik gospodarzy zdobywa bramkę.

Następnie piłkę z lewej strony dostaję Tomasz Kędziora mija kilku zawodników podaje do napastnika alę bramkę samobójczą strzelają sobie gospodarze. Na 2:2 wyrównuję Fablok po strzale Jakub Jochymka a zwycięską bramkę na 3:2 strzela Marek Starzycki.

Skład Fabloku: Ryszka (46’ Pieczonka) – Madoń (46’ Kędziora), Przepiórka, Kadłuczka, Oczkowski – Dzierwa (60’ Skórzewski), Jochymek, Drabiński, Domurat (60’ Starzycki) –  Chrząszcz, Sabuda.

Najbliższe spotkanie nasza drużyna rozegra w Płazie o godz. 18.30.