Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Szczęśliwy remis

Błyskawica Myślachowice – MKS Fablok Chrzanów 1-1 (1-1)

Fablok: Prowalski – Fudali, Trzeciak, Kadłuczka, Klocek – Kędziora, Piechota – Matys (19′ Ferdek, 65′ Surowiec), Sabuda (88′ Stach P.), Macuda – Pabis (46′ Stach Sz.)

Bramka:
35′ Kędziora (k)

Żółte kartki: Fudali, Kędziora

 

W sobotnie południe zmierzyły się drużyny sąsiadujące w tabeli chrzanowskiej klasy A. Pierwszy kwadrans to zdecydowana przewaga gospodarzy. Zawodnicy Błyskawicy dwukrotnie obijają słupek a następnie w 15 minucie wychodzą na prowadzenie po szybkiej kontrze. Minutę później Fablok odpowiada bramką. Niestety Pabis był na metrowym spalonym co szybko zasygnalizował sędzia liniowy. Zawodnicy MKSu próbują doprowadzić do remisu ale brakuje dokładności w wykończeniu akcji. W 34 minucie obrońca Błyskawicy zagrywa piłkę ręką we własnym polu karnym a jedenastkę pewnie egzekwuje Kędziora. Chwilę później gospodarze odpowiadają kontrą zakończoną uderzeniem obok bramki Prowalskiego.
Początek drugiej połowy to przewaga Fabloku. Już dwie minuty po wznowieniu Piechota wypuszcza Sabudę ale ten zwleka z uderzeniem i bramkarz nie daje się zaskoczyć. W 53 minucie Sabuda ma kolejną okazję na zdobycie prowadzenia dla MKSu. W ostatniej chwili jego strzał blokuje obrońca i piłka po rykoszecie przelatuje metr od bramki. Zawodnicy Błyskawicy odpowiadają uderzeniem z rzutu wolnego, które Prowalski wybija na rzut rożny. Dwie minuty później Ferdek traci piłkę w środku boiska, gospodarze szybko kontrują ale na szczęście poprzeczka uchroniła drużynę Fabloku od utraty bramki. W końcówce uderzeń z dystansu próbują Sabuda oraz Piechota ale piłka przelatuje obok bramki.