Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Tak grała młodzież

J U N I O R   S T A R S Z Y

MKS Fablok Chrzanów – UKS Chełmek 1 – 2 ( 0 – 2 )

Fablok: Wątroba (80’ Prowalski) – Nawrot , Trzeciak , Dusza (65’ Filipski), Surowiec – Cira (46’Kawala D.), Piechota – Wójcik (68’Zaczek) ,Kawala J.( 68’Olszowski), Ferdek (46’Pabis ) – Macuda (30’ Mędrzyk)

Bramki :
87’ Piechota

Żółte kartki : Trzeciak, Olszowski

To był mecz dwóch dobrze się znających drużyn. Częste sparingi powodowały, że o przebiegu spotkania decydowała dyspozycyjność dnia, a ta była po stronie gości. Gra przebiegała głównie w środkowej części boiska , jednak Chełmek pierwszy stworzył groźne sytuacje, które wybronił Wątroba. Bramki tracimy po dwóch identycznych sytuacjach w 40 i 43 minucie. Goście wykonują rzuty rożne, a niepilnowany zawodnik głową strzela obok słupka.

W drugiej połowie Fablok nie potrafi znaleźć sposobu na dobrze grających w obronie przeciwników. Pierwszy strzał zostaje oddany dopiero w 75’. Strzela Pabis, jednak bramkarz wyczuwa jego intencje. Pogoda również nie sprzyja rozgrywaniu dobrego spotkania. Zawodnik Chełmka w wyniku wysiłku spowodowanego sprintem traci przytomność i konieczna jest pomoc medyczna. Ostatnie minuty meczu to ataki gospodarzy. W 82’ strzela Olszowski, a 87’ płaskim strzałem Piechota zdobywa bramkę. To jednak wszystko na co było stać Fablokowców. Sędzia, pomimo dłuższej przerwy, nie dolicza większej ilości minut i mecz kończy się naszą porażką.


T R A M P K A R Z

Halniak Maków Podhalański – MKS Fablok Chrzanów 3:0 

Fablok: Glandys, Ślebioda, Wójcik, Rutkowski, Gądek, Cira, Filipski, Brandys, Topolski, Bytomski, Kumala oraz Mysiura, Kotulski, Frączek, Grzyska


M Ł O D Z I K

9 kroków wykonanych – Liga wojewódzka na wyciągnięcie ręki

MKS Fablok Chrzanów – KS Chelmek 5:0 (3:0)

Fablok: Kraczka – Kot Śmiłek Głowacz – Machowski Szewczyk Stępniak Mostowik – Zieliński
Ponadto grali: Kocot Bocek Kowalczyk Czak Karcz Kubala Przystalski

Bramki:
Zieliński – 3
Szewczyk
Głowacz

Mecz na Kościelcu z dużą przewagą Fabloku Chrzanów, który mógł zdobyć więcej goli ale był nieskuteczny. Zespół Chełmka próbował grać piłką ale przy wyższym pressingu kończyło się to strata. Zespól gości stworzył sobie tylko 2 dobre sytuacje. Brawa dla chłopaków za to ze nie zlekceważyli rywala i są o krok od awansu. Dzięki grze w lidze wojewódzkiej będą dalej się rozwijać – relacjonuje trener Lukasz Matusik