Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Victoria nad Victorią

MKS Fablok Chrzanów – Victoria Zalas 6-1 (1-1)

Fablok: Ryszka (46′ Pieczonka) – Kułaga (60′ Przepiórka D.), Przepiórka Sz., Drabiński – Stach (46′ Fudali), Stępień, Sabuda, Ząbek, Chrząszcz – Matys (46′ Domurat), Kędziora (60′ Chojnowski)

Bramki:
11′ Sabuda
50′ Chrząszcz
53′ Chrząszcz
60′ Kędziora
82′ Chojnowski
83′ Ząbek

 

Spotkanie z Victorią Zalas było ostatnim sparingiem przed rundą wiosenną chrzanowskiej A-klasy. Początek spotkania pokazał, że to Fablok będzie prowadził grę a Victoria będzie się ograniczać do kontrataków. Już w 2 minucie doskonałą sytuację marnuje Chrząszcz uderzając z dwóch metrów w bramkarza po wrzutce Kędziory. Minutę później kolejna szansa na uzyskanie prowadzenia. Kułaga wrzuca piłkę w pole karne prosto na głowę Matysa a ten uderza minimalnie obok bramki. W 11 minucie wychodzimy na prowadzenie po pięknym uderzeniu Sabudy zza pola karnego. Niecały kwadrans później mamy już remis. Victoria zdobywa bramkę po uderzeniu głową z dośrodkowania z rzutu rożnego. W 27 minucie szansę na objęcie prowadzenia ma Zalas ale Ryszka popisuje się paradą wybijając piłkę zmierzająca w okienko.

Druga połowa to widoczna przewaga Fabloku udokumentowana pięcioma bramkami. Chwilę po wznowieniu gry dwie bramki zdobywa Chrząszcz. Najpierw wykańcza akcję Kędziory a następnie dobija wyplutą przez bramkarza piłkę po strzale Ząbka. W 60 minucie sędzia dyktuje rzut karny dla Fabloku pewnie wykorzystany przez Kędziorę. Kwadrans później doskonałą sytuację marnuje Chojnowski uderzając w bramkarza w sytuacji sam na sam. Ostatnie 10 minut spotkania to dwie bramki dla MKSu. W 82 minucie Domurat zagrywa pomiędzy obrońców do wychodzącego Chojnowskiego, który tym razem skutecznie uderza obok bramkarza, a minutę później Ząbek zdobywa bramkę po indywidualnej akcji.