Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Wolanka ratuje remis w ostatniej minucie

MKS Fablok Chrzanów – LKS Wolanka Wola Filipowska 1-1 (1-0)

Fablok: Pieczonka – Nawrot, Trzeciak, Kadłuczka, Klocek – Kędziora (88′ P. Stach), Ząbek (69′ Matys), Fudali, Sabuda, Macuda (33′ Piechota) – Sz. Stach (78′ Ferdek)

Bramka:
5′ Sz. Stach

Żółte kartki: Sz. Stach, Fudali, Ząbek, Kędziora

Początek spotkania pokazał, że drużyna Wolanki będzie dużo bardziej wymagającym przeciwnikiem niż poprzedni. Goście nastawili się na twardą grę i spotkanie mimo początkowej przewagi Fabloku wyglądało na wyrównane. Już w 5 minucie Kędziora podaje do Fudalego, który decyduje się na wrzutkę na głowę Sz. Stacha a ten zdobywa prowadzenie dla gospodarzy. Trzy minuty później Sz. Stach rewanżuje się Fudalemu a ten uderza w poprzeczkę. Gra wyrównuje się i zawodnicy Wolanki stwarzają swoje okazje. Najpierw kontrę Wolanki przerywa Kadłuczka a następnie strzał broni Pieczonka. MKS odpowiada szybką kontrą ale Ząbek uderza nad bramką. W 23 minucie goście mają okazję doprowadzić do remisu. Uderzenie z rzutu wolnego ląduje na poprzeczce bramki strzeżonej przez Pieczonkę. Chwilę później sytuacja w drugą stronę. Uderzenie Sabudy z rzutu wolnego pod poprzeczkę z trudem wybija bramkarz Wolanki.

Druga połowa rozpoczyna się od rzutu wolnego dla gości. Pieczonka broni i nadal zachowuje czyste konto. Kilka minut później dwie dobre okazje ma Fablok. Najpierw podczas szybkiej kontry niedokładnie podaje Piechota, a następnie strzał z rzutu wolnego Ząbka broni bramkarz ale Piechota dobija nad bramką. Kiedy gracze toczą wyrównany pojedynek i wydaje się, że do końca już nic się nie stanie pada wyrównanie. W doliczonym czasie gry goście całą jedenastką udają się w pole karne Fabloku i w zamieszaniu pod bramką zdobywają upragnionego gola dającego remis.