Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów

Okręgowa Liga Juniorów Młodszych

Fablok Chrzanów – Relaks Wysoka 4:0 (3:0)

Bramki: Celmer 2, Ślósarz, Chudy

Skład Fabloku: Prowalski – Kołodziejczyk (41′ Nawrot), Szumniak, Cholewa, Ferdek, Celmer (41′ Chudy), Ślósarz (65′ Lichota), Potoczny, Klechowski, Węgorek, Barański (55′ Deja)

W zaległym meczu w dniu 17 maja na boisku w Libiążu Juniorzy Młodsi Fabloku pewnie pokonali drużynę Relaks Wysoka 4:0 kontrolując grę przez 80 minut. Mogła podobać się zwłaszcza pierwsza połowa meczu kiedy drużyna Fabloku przeprowadziła kilka szybkich i ciekawych akcji ofensywnych. Brawa dla wszystkich zawodników.

I Liga Juniorów Starszych

Fablok Chrzanów – Astra Spytkowice 0:2

Małopolska Liga Juniorów Młodszych

Dalin Myślenice – Fablok Chrzanów  6:3 (1:1)

Bramki: Motyczko, Przepiórka, Kapcia G.

Żółte kartki: Jochymek, Przepiórka

Skład Fabloku: Prowalski – Starzycki, Wilczak, Trzeciak (20’ Kapcia M.), Jaszczur – Kapcia G. – Łaski (65’ Kołodziejczyk), Przepiórka, Jochymek, Łaski – Knapik.

Niedzielne popołudnie młodzi fablokowcy nie będą wspominać dobrze. Kiedy Motyczko wyrównał w pierwszej połowie meczu na 1:1 wydawało się, że to Fablok przejdzie do dalszej ofensywy. Nic z tych rzeczy, gospodarze meczu obnażyli zwłaszcza w drugiej połowie wszystkie proste błędy Fabloku i dołożyli kolejne 5 bramek na swoje konto. Brak podstawowych zawodników z formacji obronnej: Ślósarz, Ciupek, Celmer, Wilczak – kontuzja w 20 minucie, a na dodatek gra w bramce Prowalskiego na prośbę po 2 tygodniowej przerwie związanej z chorobą i nie w pełni zdrowego nie była niczym optymistycznym.

Choć mecz przez 80 minut był wyrównany to gospodarze zasłużenie wygrali skoro po stronie Fabloku było zbyt wiele prostych błędów.

Okrasą spotkania na pocieszenie były jedynie wszystkie 3 bramki zdobyte przez „Młodą Lokomotywę” Motyczko pięknym uderzeniem piłki głową po kornerze, Przepiórka po składnej akcji w bocznej strefie boiska i Gerad Kapcia po indywidualnej akcji przeprowadzonej przez połowę boiska.

W najbliższą sobotę 20 maja Juniorów Fabloku czeka ostani mecz w tej części rozgrywek przeciwko Profi Zielonki, a poźniej 4 mecze w rozgrywkach play-off.

Jałowiec Stryszawa – Fablok Chrzanów 5:5 (1:2)

Bramki: Barański x 3, Ślósarz x 2

Skład Fabloku: Trzeciak – Ferdek, Szumniak, Nawrot, Celmer, Ślósarz, Potoczny, Klechowski, Węgorek, Barański, Chudy (41’ Deja)