Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Z Ciężkowic bez punktów

LKS Ciężkowianka Jaworzno – MKS Fablok Chrzanów 2-1 (0-0)

Fablok: Prowalski – Skórzewski, Przepiórka, Kadłuczka, Klocek – Piechota, Sabuda – Ferdek (74′ Gądek), Kędziora, Macuda (82′ P. Stach) – Matys

Bramka:
68′ Matys

Kontuzje, egzaminy na studiach oraz pauza za kartki spowodowały, że drużyna Fabloku wybrała się do Ciężkowic w mocno okrojonym składzie. Pierwszą okazję na otwarcie wyniku już w 1 minucie ma Matys ale po wrzutce Klocka jego uderzenie broni bramkarz. Gospodarze odpowiadają kilka minut później ale strzał głową mija bramkę strzeżoną przez Prowalskiego. Dziesięć minut później kolejne dwie szanse na zdobycie bramki mają zawodnicy Ciężkowianki. Najpierw sytuację ratuje Kadłuczka a następnie strzał broni nasz bramkarz. W końcówce pierwszej połowy z dystansu uderza Klocek ale piłka mija długi słupek.

W drugiej połowie oglądamy trzy bramki. Gospodarze w dwie minuty zdobywają bramki na wagę trzech punktów. Najpierw wykorzystują błąd obrońców a następnie pewnie wykańczają kontrę. Drużyna Fabloku odpowiada jedną bramką zdobytą w 68 minucie. Piłkę między obrońców otrzymuje Kędziora i przymierza po długim rogu. Bramkarz odbija piłkę wprost pod nogi nadbiegającego Matysa.