Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Z Jankowic bez punktów

LKS Wisła Jankowice – MKS Fablok Chrzanów 3-2 (3-1)

Fablok: Prowalski – Fudali, Trzeciak, Gędłek (63′ Stach Sz.), Surowiec (79′ Przepiórka Sz.) – Klocek, Piechota, Ząbek – Klechowski (21′ Macuda), Sabuda, Ferdek (56′ Kędziora)

Bramki:
5′ Sabuda
49′ Piechota

Żółte kartki: Surowiec, Klocek, Piechota, Sabuda

Sobotnie spotkanie rozpoczęło się dla drużyny Fabloku bardzo dobrze. Już w 5 minucie po ładnej akcji Sabuda zdobywa bramkę po podaniu Ząbka. Minutę później kolejna okazja ale wrzutki Ferdka nikt nie zamyka. Gospodarze odpowiadają kontrą, na szczęście bez konsekwencji. W 21 minucie zmuszeni jesteśmy do dokonania pierwszej zmiany. Groźnie wyglądającej kontuzji doznaje Klechowski i w jego miejsce wchodzi Macuda. Kacprowi życzymy szybkiego powrotu do zdrowia ! Chwilę później następują zabójcze 4 minuty drużyny Jankowic. Tracimy aż trzy bramki i zmuszeni jesteśmy gonić wynik. Przed przerwą szansę na strzelenie bramki ma jeszcze Macuda ale uprzedza go bramkarz.

Od początku drugiej połowy drużyna Fabloku zaczyna grać większym pressingiem. Gospodarze momentami się gubią a efekt przychodzi już 4 minuty po wznowieniu gry. Piechota zdobywa bramkę kontaktową po uderzeniu z rzutu wolnego. Kilka minut później gospodarze kontrują ale dobrze interweniuje Gędłek. W 58 minucie Trzeciak decyduje się na długie podanie do Kędziory, który zostaje uprzedzony przez bramkarza. Dwadzieścia minut później okazję na doprowadzenie do remisu ma Surowiec. Na boku pola karnego mija bramkarza, uderza z ostrego kąta a piłka przelatuje minimalnie nad poprzeczką. Jankowice groźną sytuację mają dopiero w 86 minucie ale „setkę” broni Prowalski.