Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Z Zagórzem bez punktów

MKS Fablok Chrzanów – Zagórzanka Zagórze 0-1 (0-1)

Fablok: Prowalski – Nawrot (61′ Gędłek), Trzeciak, Kadłuczka, Klocek – Ząbek (46′ Kędziora), Piechota – Macuda (85′ Kawala J.), Sabuda, Surowiec (57′ Ferdek) – Matys (63′ Skórzewski)

Żółte kartki: Nawrot, Sabuda

Spotkanie rozpoczęło się od dwóch dobrych akcji Zagórza, które nie przyniosły jednak efektu bramkowego. Najpierw zbyt długa piłka do napastnika a następnie dośrodkowanie łapie Prowalski. W 18 minucie na bramkę gości uderza Macuda a strzał z trudem broni Ryszka. Kolejna część gry to kilka okazji dla gospodarzy. Surowiec zagrywa do Sabudy lecz sędzia odgwizduje offside. Kilka minut później na indywidualną akcję decyduje się Macuda a jego strzał ponownie z trudem broni Ryszka. Mijają sekundy i tym razem indywidualnie Sabuda. Mija czterech obrońców i w ostatniej chwili jego strzał blokuje Dobrzański. W 33 minucie „setkę” marnuje Matys. Wyprzedza obrońców i zamiast podawać do lepiej ustawionego kolegi z drużyny decyduje się na strzał, który broni Ryszka. Końcówka pierwszej połowy to kilka okazji dla Zagórza. Trzeciak przerywa kontrę gości a chwilę później strzał Stępnia broni Prowalski. W 36 minucie goście zdobywają prowadzenie. Błąd Nawrota wykorzystuje Chrząszcz, uderza na bramkę, Prowalski się poślizgnął i piłka obok słupka wpada do siatki.

Druga połowa to przewaga zawodników Zagórza, którą mogą udokumentować w 65 minucie. Po uderzeniu z rzutu wolnego piłka trafia w rękę Kędziory a sędzia pokazuje na „wapno”. Karnego broni jednak Prowalski i wynik się nie zmienia. Chwilę później kolejna okazja dla gości i ponownie górą bramkarz Fabloku broniący „setkę”. Gospodarze odpowiadają kilkoma strzałami. Uderzenie Macudy zostaje zablokowane a strzały Ferdka oraz Sabudy mijają bramkę gości. W 85 minucie swoją szansę mają jeszcze zawodnicy Zagórzanki ale Kułaga uderza z rzutu wolnego w mur.