Dumnie wspierani przez:
Miasto ChrzanówBank Spółdzielczy w ChrzanowieMagic Sport LibiażA K Kuchnie Chrzanów
PSB Mrówka logo Foto Kowalczyk

Aktualności

...tym żyje Nasza drużyna

Zwycięstwo w ciężkich warunkach

MKS Fablok Chrzanów – SPRiN Regulice 4-1 (3-0)

Fablok: Prowalski – Nawrot, Kadłuczka, Fudali, Klocek – Piechota (89′ Gądek), Sabuda (82′ P. Stach) – Pabis, Sz. Stach (74′ J. Kawala), Ferdek (77′ Skórzewski) – Matys (65′ Przepiórka)

Bramki:
23′ Pabis
39′ Matys
45′ Fudali
90′ Skórzewski

Żółte kartki: Sz. Stach, Klocek

Środowe spotkanie zostało rozegrane wyjątkowo na boisku na Kątach. Ciężka murawa sprawiała momentami dużo problemów z opanowaniem piłki czego efektem były dwa „przypadkowe” gole.
Fablok od początku narzucił swoje warunki gry, a goście swoich szans upatrywali w szybkich kontrach. Pierwszą bramkę zdobył w 24 minucie Pabis wykorzystując podanie Sabudy. Dwie minuty później Nawrot zagrywa przekątną piłkę do Sz. Stacha, który uderza mocno ale prosto w bramkarza. Regulice odpowiadają kontrą ale mają tylko rzut rożny. W 40 minucie w pole karne wrzuca Klocek a piłkę po rykoszecie do bramki gości kieruje Matys. Zbliża się końcowy gwizdek pierwszej połowy, piłka wędruje w pole karne SPRiNu, mija się z nią bramkarz a Fudali dobija do „pustaka”.

Druga połowa to śmielsze akcje zawodników Regulic. W 56 minucie piłkę po strzale na rzut rożny wybija Prowalski. Trzy minuty później gospodarze mają świetną okazje na podwyższenie rezultatu. Sabuda indywidualnie przez pół boiska, mija dwóch zawodników i mając przed sobą tylko bramkarza podaje do Matysa a ten z 5m nie trafia na „pustaka”. Chwilę później bramkarz gości zagrywa długą piłkę do pomocnika, który mija naszego obrońcę ale uderzenie broni Prowalski. W 84 minucie zawodnicy SPRiNu wykonują rzut wolny. Piłka po uderzeniu dostaje poślizgu i wpada pomiędzy rękoma zaskoczonego Prowalskiego. Sześć minut później do rzutu wolnego podchodzi P. Stach. Uderzenie odbija bramkarz, piłka wpada pod nogi Skórzewskiego a ten od poprzeczki zdobywa bramkę.